Sisukord
Äriuudised
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (2) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda Börsidel käib veresaun «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (1) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (2) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Riik hakkab vormima superettevõtteid

4 min lugemist
  • Pilootprogrammis osalenud ettevõtted tegid suuri muudatusi.
  • Huvigrupid on üldiselt uue programmiga rahul, kuid näevad ka nõrku kohti.
  • Kokku on programmis 2020. aastani raha 73 miljonit eurot.
KOKO Arhitektide partner Andrus Kõresaar tänavus suvel Tallinnas Rotermanni kvartali elevaatorihoone ehitusel, mis on üks nende büroo projektidest. FOTO: Eero Vabamägi / Postimees

Jaanuari keskel avab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ettevõtetele võimaluse kandideerida uuenduslikku ettevõtte arenguprogrammi, millest saab osa võtta kuni 500 ettevõtet, pooltel neist on võimalik saada ka kuni pool miljonit eurot rahalist toetust.

Tellijale

Eelkõige on programmi eesmärk tõsta ettevõtete tootlikkust ja ekspordi konkurentsivõimet. Seda plaanitakse teha, toetades ettevõtjat rohujuuretasandil – planeerimis- ja juhtimisotsuste tegemisel. Seega kõigepealt aidatakse teha ettevõttes diagnostika, siis koostatakse koos arenguplaan ja lõpuks on võimalik selle elluviimiseks ka rahalist toetust taotleda.

Riik on koos huvigruppidega seda programmi pikalt ette valmistanud ning sel ja eelmisel aastal viidi läbi ka pilootprogramm, milles osalesid näiteks KOKO arhitektuuribüroo ja keemiatööstus Chemi-Pharm. 

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto