Sisukord
Äriuudised
Postimees
14.12.2015
Eesti Pangasaladust kuulsid pealt võõrad Kooselu tahetakse registreerida juba nääriööl Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti produtsent aitas luua filmi Nemtsovist Palju õnne Riigi rahakotist pere rahakotti Sisevõitlus viis Keskerakonna toetuse langusesse Kliinikum küsis kärpe asjus õiguskantslerilt nõu Viimane veerg Eesti lühiuudised Majandus Kaubandus-tööstuskoda: probleemiks võib osutuda tootearenduse vähene toetamine Tööandjate keskliit: arenguprogrammis osaleval firmal peaks olema juba enne pikaajaline plaan Riik hakkab vormima superettevõtteid Välismaa Kokkulepe ei päästa veel maailma Eesti produtsent aitas luua filmi Nemtsovist Kas ÜRO-l on tulevikku? Vastab Tiina Intelmann ÜRO pole täiuslik, kuid temata oleks maailm hullem Kas ÜRO-l on tulevikku? Vastab Trivimi Velliste Kas ÜRO-l on tulevikku? Vastab Jaak Jõerüüt Eelkäija ebaõnnestus Kas ÜRO-l on tulevikku? Vastab Margus Kolga Kas ÜRO-l on tulevikku? Vastab Merle Pajula Arvamus Arvi Vask: haiglates ei ole kasutuid ametikohti Juhtkiri: ajaloolise kliimaleppe sõnum Jürgen Tamme: süüdlase suutäis Olev Remsu: kooseluseadus ja esimese öö õigus Indrek Sirk: kaitse end liikluses nagu… Venemaal Lugeja kiri: väärtuskasvatusest kodus ja haridusasutustes Postimees 1938. aastal: eluohtlikud põlevkivikaevandused Karin Kuum: Jevgeni Ossinovski – aasta liberaal? Kultuur Euroopa parim on «Noorus» Sport Korvpalli EMi alagrupi sai ka Soome Spordi lühiuudised Suur võit käes, nüüd ootavad Sildarut X-mängud Nädalalõpp Saku suurhallis: Kalevi ilus võit ja salapära Kanguri ümber Surmagruppi ei tekkinud, süsteem tekitab aga segadust Pärnu peatas Rakvere hoo ja murdis suurima konkurendi Baruto peab ringis taltsutama võimsat kikkpoksiässa Tarbija Negatiivset eluasemelaenu intressi ei tule Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Riik hakkab vormima superettevõtteid

4 min lugemist
  • Pilootprogrammis osalenud ettevõtted tegid suuri muudatusi.
  • Huvigrupid on üldiselt uue programmiga rahul, kuid näevad ka nõrku kohti.
  • Kokku on programmis 2020. aastani raha 73 miljonit eurot.
KOKO Arhitektide partner Andrus Kõresaar tänavus suvel Tallinnas Rotermanni kvartali elevaatorihoone ehitusel, mis on üks nende büroo projektidest. FOTO: Eero Vabamägi / Postimees

Jaanuari keskel avab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ettevõtetele võimaluse kandideerida uuenduslikku ettevõtte arenguprogrammi, millest saab osa võtta kuni 500 ettevõtet, pooltel neist on võimalik saada ka kuni pool miljonit eurot rahalist toetust.

Tellijale

Eelkõige on programmi eesmärk tõsta ettevõtete tootlikkust ja ekspordi konkurentsivõimet. Seda plaanitakse teha, toetades ettevõtjat rohujuuretasandil – planeerimis- ja juhtimisotsuste tegemisel. Seega kõigepealt aidatakse teha ettevõttes diagnostika, siis koostatakse koos arenguplaan ja lõpuks on võimalik selle elluviimiseks ka rahalist toetust taotleda.

Riik on koos huvigruppidega seda programmi pikalt ette valmistanud ning sel ja eelmisel aastal viidi läbi ka pilootprogramm, milles osalesid näiteks KOKO arhitektuuribüroo ja keemiatööstus Chemi-Pharm. 

12.12.2015 15.12.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto