Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Valesti parkijad on pihtide vahel

Linna menetlusteenistuse kontrollid (pildil Aune Lõo) jälgivad nii tasulist parkimist kui ka liiklusseadusest kinnipidamist. FOTO: Margus Ansu

Septembris lisajõududega valesti parkijaid ohjeldama asunud linna menetlusteenistus on kolme kuuga  tabanud rohkem liiklusseaduse rikkujad kui kogu eelmise aastaga kokku.

Tellijale Tellijale

Linnavalitsuse andmetel fikseeris menetlusteenistus möödunud aastal kokku 1228 valesti parkimise juhtu. Neist neljasajal korral peeti põhjendatuks karistamise asemel juhtida sõidukijuhi tähelepanu asjaolule, et ta eksib parkimisnõuete vastu.

Selle aasta üheteistkümne kuu jooksul on aga menetlusteenistus fikseerinud juba 6540 valesti parkimist. Neist 4228 korral on piirdutud karistamise asemel sõidukijuhi hoiatamisega. Kuni tänavu augusti lõpuni, mil kontrolli tegi kaks ametnikku, registreeriti 3255 valesti parkimist. Septembrist novembri lõpuni, kui linna menetlusteenistus on kontrollinud ka tasulist parkimist, on fikseeritud 3285 valesti parkimist.

12.12.2015 15.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto