Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
14.12.2015
Eesti Pangasaladust kuulsid pealt võõrad Kooselu tahetakse registreerida juba nääriööl Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti produtsent aitas luua filmi Nemtsovist Palju õnne Riigi rahakotist pere rahakotti Sisevõitlus viis Keskerakonna toetuse langusesse Kliinikum küsis kärpe asjus õiguskantslerilt nõu Viimane veerg Eesti lühiuudised Majandus Kaubandus-tööstuskoda: probleemiks võib osutuda tootearenduse vähene toetamine Tööandjate keskliit: arenguprogrammis osaleval firmal peaks olema juba enne pikaajaline plaan Riik hakkab vormima superettevõtteid Välismaa Kokkulepe ei päästa veel maailma Eesti produtsent aitas luua filmi Nemtsovist Kas ÜRO-l on tulevikku? Vastab Tiina Intelmann ÜRO pole täiuslik, kuid temata oleks maailm hullem Kas ÜRO-l on tulevikku? Vastab Trivimi Velliste Kas ÜRO-l on tulevikku? Vastab Jaak Jõerüüt Eelkäija ebaõnnestus Kas ÜRO-l on tulevikku? Vastab Margus Kolga Kas ÜRO-l on tulevikku? Vastab Merle Pajula Arvamus Arvi Vask: haiglates ei ole kasutuid ametikohti Juhtkiri: ajaloolise kliimaleppe sõnum Jürgen Tamme: süüdlase suutäis Olev Remsu: kooseluseadus ja esimese öö õigus Indrek Sirk: kaitse end liikluses nagu… Venemaal Lugeja kiri: väärtuskasvatusest kodus ja haridusasutustes Postimees 1938. aastal: eluohtlikud põlevkivikaevandused Karin Kuum: Jevgeni Ossinovski – aasta liberaal? Kultuur Euroopa parim on «Noorus» Sport Korvpalli EMi alagrupi sai ka Soome Spordi lühiuudised Suur võit käes, nüüd ootavad Sildarut X-mängud Nädalalõpp Saku suurhallis: Kalevi ilus võit ja salapära Kanguri ümber Surmagruppi ei tekkinud, süsteem tekitab aga segadust Pärnu peatas Rakvere hoo ja murdis suurima konkurendi Baruto peab ringis taltsutama võimsat kikkpoksiässa Tarbija Negatiivset eluasemelaenu intressi ei tule Tartu Kolm nädalat, kolm surma vöötrajal Valesti parkijad on pihtide vahel Asfaldiraha pannakse Võidu sillal põlema Vanatehnikakeskus jääb Raadil loomata Soome lastepsühhiaater: sõnadeta laps laseb enda väljendamiseks käed käiku Õpilasfirmad lõid ahvatleva kauba letti Tartu vallas valmib lumerõngapark Kutsuge demineerija! Vähimagi kahtluse korral Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kutsuge demineerija! Vähimagi kahtluse korral

4 min lugemist
Pidev enesetäiendus on see, mis aitab keerulistes olukordades toime tulla. Demineerijate õppeklassis kogunetakse iga uut leidu põhjalikult analüüsima. Noorematele kolleegidele tuleb Sergei Rožkovil õpetada ka levinumate lõhkekehade tööpõhimõtted. FOTO: Risto Mets

Teist korda valis päästeamet aasta demineerija, kelleks sai tänavu Tartus töötav Sergei Rožkov Lõuna-Eesti pommirühmast. Tartu Postimees kohtus Rožkoviga, et uurida, kui keeruline on demineerija töö ning milline mees on ta ise.

Tellijale

Niisiis aasta demineerija? «Ma ei tea, mille eest,» tõdes Rožkov. Ta lisas, et tema arvates teevad kõik tööd ühtviisi hästi. Samuti ei ole keegi selles töös märgatavalt parem või halvem. «Aga uhke tunne on küll,» tunnistas ta.

Lõuna-Eesti pommirühmas peetakse Rožkovist lugu seetõttu, et ta on seda tööd teinud juba paarkümmend aastat, kuid kogemuste hankimist ja õppimist peab ta ikka väga tähtsaks. «Tavaliselt läheb inimene õhtul koju ja hakkab telerist filmi vaatama. Mina istun arvuti taha ja püüan hankida lõhkekehade kohta võimalikult palju infot,» kirjeldas ta.

12.12.2015 15.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto