L, 25.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Menukas lihapood kasvas suuremaks

Risto Mets
, reporter
Menukas lihapood kasvas suuremaks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Esimesed ostjad ootasid uue lihakaupluse avamist juba ukse taga. Kella üheksa paiku tegi pood ukse lahti, sümboolselt lõigati läbi avamislint ning kliendid suundusid lettide juurde kaupa uudistama.
Esimesed ostjad ootasid uue lihakaupluse avamist juba ukse taga. Kella üheksa paiku tegi pood ukse lahti, sümboolselt lõigati läbi avamislint ning kliendid suundusid lettide juurde kaupa uudistama. Foto: Margus Ansu

Venemaa ekspordipiirangute tõttu keskendus Rotaksi seafarm paar aastat tagasi rohkem kodumaisele turule ning avas Vasulas lihapoe. Värske liha läheb kaubaks hästi ja nüüd avati senise kaupluse kõrval hoopis avaram müügisaal.

Põhjus on selles, et vanasse lihakauplusse ei mahtunud kliendid enam ära, selgitas osaühingu Rotaks-R juhatuse liige Aare Kalson. Ta kirjeldas, et kärsitumad kippusid järjekorras seismise asemel lahkuma ja nii võetigi vastu otsus rajada senise kaupluse taha vanasse sigalasse uus ja märksa suurem pood.

Senine kaupluseruum on plaanis välja rentida ja see sobib sisustuse poolest ideaalselt näiteks pagaritööstusele, leidis Kalson.

Tagasi üles