Sisukord
Sport
Postimees
16.12.2015
Eesti Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tallinn hakkab autojuhte ummikute eest hoiatama Tagakülg Maailma ajalugu soomlaste silme läbi E-tervise strateegia näeb ette kaugravimist Käekirja uurides saab lahendada mõrvu ja tabada võltsijaid Eesti lühiuudised Täisnime kirjutamine aitab ennetada võltsimist Arvuti on muutnud käekirja koolilapselikult lihtsaks Eesti tõusis ÜRO inimarengu indeksis 30. kohale Mälumäng Abivahendite saamise kord ootab paika panemist Sotsid mängivad jätkuvalt kooseluseaduse peale Majandus Majanduse lühiuudised Algas Estonian Airi pankrotiprotsess Leedu majanduses imet ei paista (1) Välismaa Komisjoni ettepanekud Välismaa lühiuudised Uus-Meremaa võib vahetada lippu Euroopa plaanib välispiiride kaitsmiseks sunnipatrulli Assadi lahkumise ootuses Arvamus Timo Tatar: kliimaleppe mõjud Eesti energiapoliitikale Urmas Arumäe: riigikohtust sõltub, kas ettevõtjad peaks olema erakud Taavi Rõivas: Eesti on Pariisi kliimakokkulepetega juba arvestanud Juhtkiri: kolm peaministrit korraga Ksenia Repson-Deforge: Jumal hoiab leetrite eest? Erkki Bahovski: Eesti poliitikud peenetundelisuseta Lätis ja Leedus Postimees 1925. aastal: jõulusagin teeb ärevaks Kultuur Lihtne maapoiss, kellele meeldib lugusid jutustada Uudisloo pealkirjast sündis võidu toonud käsikiri Võidutöö sai tõuke «Kärbeste jumalast» Sport Spordi lühiuudised Peep Pahv: Seli kriitikud, kus on teie teod spordi rahastamise parandamisel? Kangerti uus hooaeg: kurnav kombinatsioon uues kuues Flora treeningumahud lähenevad tippklubide tasemele Tallinn Tallinn hakkab autojuhte ummikute eest hoiatama Tarbija Miks inimene ei suuda toiduga piiri pidada? Tartu Tüli tamme ümber võib jõuda kohtusse Jüri Saar: kui me abilinnapeaga viina ostmas käisime Sinilind jõudis ära oodata miljon eurot Jüri Kõre: vaene linn. Rikas linn Muusikakooli suur unistus täitus Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Peep Pahv: Seli kriitikud, kus on teie teod spordi rahastamise parandamisel?

3 min lugemist
Postimehe sporditoimetuse juht Peep Pahv FOTO: Andres Haabu

Kolmes kohtuastmes süüdi mõistetud Neinar Seli jätkamine Eesti Olümpiakomitee (EOK) presidendina on ilmselt võimatu. Kohus on oma sõna ütelnud – sellega võib nõustuda või mitte, kuid taandumise vältimatus on mõistetav. Seevastu on mõistetamatu mõne «spordiinimese» hüsteerilised hüüatused, et Seli peab selle käigu tegema kohe-kohe, sest ta on tegutsenud ebaausalt ja ebaeetiliselt. 

Tellijale

Need niinimetatud – poliitikutest – spordiinimesed, kellest mõni kuulub segastel asjaoludel isegi EOK täitevkomitee liikmete hulka, puhuvad pasunat väga valel hetkel ja vales kohas. Kui nad on ise nii ausad ja eetilised inimesed, peaksid nad tegelikult häbenedes nurgas kössitama ja tegema kõik, et keegi nende olemasolu ei märkaks.

Põhjus on lihtne: olles iga päev seotud riigi juhtimise ja sellega kaasnevate poliitiliste otsustega, pole nad Eesti spordi rahastamise süsteemi normaalseks toimimiseks teinud sisuliselt mitte midagi. Spordi rahastamise mudel lonkab kahte jalga ning see on ka põhjus, mis viis Selile saatuslikuks saanud Tallinna Sadama sponsortoetuste jagamise segasevõitu hääletuseni.

15.12.2015 17.12.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto