Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
26.02.2020
Parkimisfirmad koondusid ühe mütsi alla (1) Eesti EKRE apteegireformi tühistamise eelnõu kukkus läbi (7) «Ma elan siin. Koos emaga, juba 15 aastat» (22) Anneli Ammase hea ajakirjanduse preemia läks Võrumaale (1) Terviseamet: Põhja-Itaaliast saabujad püsigu kodus Majandus Börsidele jõudis viirus alles nüüd Välismaa Kreeka saatis migrandilaagrite ehitamiseks saartele märulipolitsei Kirjastaja vangistamine räsib Hiina ja Rootsi suhteid Merili Arjakas: kolmandad valimised ei too Iisraelis lahendust Arvamus Juhtkiri: karmavõlg Narvale (19) Erik Aru: kas faktidel on lootust? (2) Jüri Liiv: Vargamäe mürgine pärand (18) Jaak Prozes: kas Putin tuleb või ei tule, selles on küsimus (1) Eve Järve: keda kaitsevad reklaamiseaduse piirangud? Andreas Kaju: tío Bernie Meie Eesti Aimar Altosaar: Narva 2040 Aimar Altosaar: barokklinnast tööstuskeskuseks ja edasi (2) Lauri Vahtre: Narva vanalinn – teeme ära! (4) Kultuur Kuidas nautida õhtust juureravi (1) Kaalutus armastuse ja sõpruse vahel (1) Kõrvalt tulija triumf Sport Austraalias sündinud surfar tahab Eesti lipu all olümpiavõitjaks tulla (1) Saaremaa võrkpalliklubi unistab kahest kodumängust Autospordiliit annab avalikkusele valeinfot Tartu Miss Valentine toob võimlejaid kokku igast ilma otsast Lemmit Kaplinski viib volinikud jooksuringile Lubatud tähetorni lipuväljak lükkub aina kaugemasse tulevikku Tuigo kalmistule viivale kehvale teele paistab lootusekiir Alatskivi õunaaias algas uue kaupluse ehitus Tartu Uus Teater korgib lahti elu vastusteta küsimused Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Jüri Kõre: vaene linn. Rikas linn

3 min lugemist
Tartu linnavolinik Jüri Kõre. FOTO: Margus Ansu

Kui võtta arvesse ainult euroaja eelarveid (2011–2016), siis on Tartu tuleva aasta rahandusplaan üsna hea: 148,9 miljonit eurot on vaid pisut vähem selle aja parimast tulemusest – 151,8 miljonit eurot 2013. aastal (lisaeelarveid arvestamata).

Tellijale

Volikokku jõudnud eelarveprojekti kahe lugemise vahel on linnavalitsus leidnud 153 500 eurot tulusid (ja kulusid) ning andnud ridade vahelt mõista, et küllap tuleb ka lisaeelarve.

Sealjuures on 2016. aasta eelarve sõltuvus riigieelarvest väiksem kui 2013. aastal (siirded riigieelarvest vastavalt 32 protsenti ja 40 protsenti). Kodanikud on saanud jõukamaks ja maksutulu suureneb. Rohkem ja paremaid teenuseid kasvatab omatulusid. Tulud linna vara kasutamisest küll ei suurene, kuid kahanemine pole märkimisväärne.

25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto