Sisukord
Võrkpall
Tänane leht
17.12.2015
Eesti IRL tahab pagulaste piirarvu seadusesse kirjutada Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Postimehe reklaamivõrgustik on suurima külastajaskonnaga Toidupank sattus internetis kommenteerijate pahameele alla Eesti lühiuudised Ministeerium pressib peale suhkrumaksu Asekantsler suhkrumaksust: võib veel mõtteid tulla Majandus Majanduse lühiuudised Nädalavahetusel on oodata pöörast ostumöllu Välismaa Venemaalt varustab ISISt sõduritega Dagestan Surve all Türgi tõmbub Iraagis tagasi Spalta_välised Arvamus Jaanus Harro: kanepipropaganda veereb kui lumepall Toomas Randlo: laevakaitsjate kolmandad jõulud Indias Päeva karikatuur Postimees 1922. aastal: surmati uus Poola president Kultuur «Puhta mõtte ruum» Postimehe kinos: pilguheit humanitaari ideaalellu Kaido Ole töötab 24 tundi päevas Kolmeks aastaks riigipalgale saavad kunstnikud on teada Kris Lemsalu: saan nüüd soovi korral arstil käia Mark Raidpere: olen vastutustundlik Anu Vahtra: kunstnikupalk on super algus Marge Monko: parim õigustus on hästi tehtud töö Lahkus armastatud näitleja Linda Rummo Sport Spordi lühiuudised Venemaa vs Türgi: poliitsuhete keskele jäänud õnnetud sportlased Lapstähe teel tippu tuleb võidelda looduse karidega Mäng Tartus ei sujunud ja Kollo läheb tagasi liivale Tarbija Nutikas idee: raudvooditest aiapink Jõulupuu peaks tänavu saama pisut soodsamalt Tartu Parkimishinna tõus ähvardab panna kesklinna löögi alla Toidukohtade omanikud on murelikud Tabivere tahab päästvat tunnelit Koolipoiss lõi kokkurulluva kelgu mudeli Festivalil näeb maailma tänavatantsu paremikku Poeet ja tõlkija seadis kokku oma luulevaatlused Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mäng Tartus ei sujunud ja Kollo läheb tagasi liivale

2 min lugemist
Kristo Kollo. FOTO: Margus Ansu

VÕRKPALL. Tartu Bigbanki võrkpalliklubi lõpetas lisaks brasiillasele Iurgen Hummes Spechtile koostöö veel teisegi nurgaründaja Kristo Kolloga. Kui brasiillase lahkumine oli juba varem teada, siis Kollo minek tuli paljudele üllatusena.

Tellijale Tellijale

Siiski oli kuluaarides juba varem kuulda, et Eesti rannavolle esiduo ühel liikmel (lisaks Rivo Vesikule – M. G.) oli saalis mängimise suhtes kahetisi tundeid. «Nii oli tõesti, kaalusin juba sügisel, mida teha. Nüüd, kui sain aru, et asjad ikka ei toimi, rääkisin Oliveriga (peatreener Oliver Lüütsepaga – M. G.) ja otsustasime, et lahkun,» sõnab Kollo. «Mina polnud rahul oma esitustega ja Oliver samuti ei olnud. Kadus rõõm saalis mängimisest ja justkui sunnitööd ei taha ma teha,» lisab nurgaründaja.

Et Kollo paarimees Rivo Vesik viibib laagris Tais, treenib Kollo esialgu Nõo rannahallis Kristjan Kaisi juhendamisel koos Karl Jaani ja Rain Rauaga. «Rääkisin otsust tehes ka Rivo ja Kristjaniga läbi ning otsustasime, et esialgu teen kuu aega individuaalselt ja siis vaatame, kuidas edasi,» räägib Kollo.

16.12.2015 18.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto