Sisukord
Talisport
Tänane leht
17.12.2015
Eesti IRL tahab pagulaste piirarvu seadusesse kirjutada Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Postimehe reklaamivõrgustik on suurima külastajaskonnaga Toidupank sattus internetis kommenteerijate pahameele alla Eesti lühiuudised Ministeerium pressib peale suhkrumaksu Asekantsler suhkrumaksust: võib veel mõtteid tulla Majandus Majanduse lühiuudised Nädalavahetusel on oodata pöörast ostumöllu Välismaa Venemaalt varustab ISISt sõduritega Dagestan Surve all Türgi tõmbub Iraagis tagasi Spalta_välised Arvamus Jaanus Harro: kanepipropaganda veereb kui lumepall Toomas Randlo: laevakaitsjate kolmandad jõulud Indias Päeva karikatuur Postimees 1922. aastal: surmati uus Poola president Kultuur «Puhta mõtte ruum» Postimehe kinos: pilguheit humanitaari ideaalellu Kaido Ole töötab 24 tundi päevas Kolmeks aastaks riigipalgale saavad kunstnikud on teada Kris Lemsalu: saan nüüd soovi korral arstil käia Mark Raidpere: olen vastutustundlik Anu Vahtra: kunstnikupalk on super algus Marge Monko: parim õigustus on hästi tehtud töö Lahkus armastatud näitleja Linda Rummo Sport Spordi lühiuudised Venemaa vs Türgi: poliitsuhete keskele jäänud õnnetud sportlased Lapstähe teel tippu tuleb võidelda looduse karidega Mäng Tartus ei sujunud ja Kollo läheb tagasi liivale Tarbija Nutikas idee: raudvooditest aiapink Jõulupuu peaks tänavu saama pisut soodsamalt Tartu Parkimishinna tõus ähvardab panna kesklinna löögi alla Toidukohtade omanikud on murelikud Tabivere tahab päästvat tunnelit Koolipoiss lõi kokkurulluva kelgu mudeli Festivalil näeb maailma tänavatantsu paremikku Poeet ja tõlkija seadis kokku oma luulevaatlused Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lapstähe teel tippu tuleb võidelda looduse karidega

2 min lugemist
Gerli Liinamäe. FOTO: Peeter Langovits

Üldrahvalikus Kelly-Sildaru-vaimustuses tasub meenutada, et Eesti spordis on ka varem oodatud lapsstaaride sirgumist maailma spordi kõige kõrgemale tasemele. Näiteks iluuisutaja Gerli Liinamäe tõukas kõigest 15-aastase neiuna koduse valitsejanna Jelena Glebova korraks troonilt ja saavutas täiskasvanute EMil 13. koha. 

Tellijale Tellijale

Liinamäele ennustati suurt tulevikku. Kogu perekond elas vaid tütre sportimise nimel ning tema toona töötu isa võttis kulutuste katteks koguni pangalaenu. Ajalehed kirjutasid tema ränkraskest päevakavast, kuhu koolitundide kõrvale pidi mahtuma kaks treeningut. Pole kahtlust, et tippu rühkimiseks tehti kõik.  

Tänaseks on Liinamäe esilekerkimisest möödunud viis aastat, kuid toonaseid tulemusi pole ta suutnud korrata. Paljud spordisõbrad on ta võib-olla isegi unustanud, eksivad ka need, kes arvavad, et nüüd juba 20-aastane noor naine on sportimise lõpetanud. Alles nädalavahetusel osales ta Eesti meistrivõistlustel, kuid pidi taas tundma pettumust. Terviseprobleemid ei lubanud vabakava sõita. 

16.12.2015 18.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto