Sisukord
Uudised
Tänane leht
17.12.2015
Eesti IRL tahab pagulaste piirarvu seadusesse kirjutada Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Postimehe reklaamivõrgustik on suurima külastajaskonnaga Toidupank sattus internetis kommenteerijate pahameele alla Eesti lühiuudised Ministeerium pressib peale suhkrumaksu Asekantsler suhkrumaksust: võib veel mõtteid tulla Majandus Majanduse lühiuudised Nädalavahetusel on oodata pöörast ostumöllu Välismaa Venemaalt varustab ISISt sõduritega Dagestan Surve all Türgi tõmbub Iraagis tagasi Spalta_välised Arvamus Jaanus Harro: kanepipropaganda veereb kui lumepall Toomas Randlo: laevakaitsjate kolmandad jõulud Indias Päeva karikatuur Postimees 1922. aastal: surmati uus Poola president Kultuur «Puhta mõtte ruum» Postimehe kinos: pilguheit humanitaari ideaalellu Kaido Ole töötab 24 tundi päevas Kolmeks aastaks riigipalgale saavad kunstnikud on teada Kris Lemsalu: saan nüüd soovi korral arstil käia Mark Raidpere: olen vastutustundlik Anu Vahtra: kunstnikupalk on super algus Marge Monko: parim õigustus on hästi tehtud töö Lahkus armastatud näitleja Linda Rummo Sport Spordi lühiuudised Venemaa vs Türgi: poliitsuhete keskele jäänud õnnetud sportlased Lapstähe teel tippu tuleb võidelda looduse karidega Mäng Tartus ei sujunud ja Kollo läheb tagasi liivale Tarbija Nutikas idee: raudvooditest aiapink Jõulupuu peaks tänavu saama pisut soodsamalt Tartu Parkimishinna tõus ähvardab panna kesklinna löögi alla Toidukohtade omanikud on murelikud Tabivere tahab päästvat tunnelit Koolipoiss lõi kokkurulluva kelgu mudeli Festivalil näeb maailma tänavatantsu paremikku Poeet ja tõlkija seadis kokku oma luulevaatlused Meelelahutus Koomiks Sudoku

Toidukohtade omanikud on murelikud

1 min lugemist

Tartus kesklinna söögikohtade omanikud pelgavad, et parkimiskorra  muutus peletab nende juurest kliente.

Tellijale Tellijale

«Praegu võistleme selle üle, kellel on soodsam päevapakkumine, ja võistlus käib sentide pärast. Kui parkimine tuleb sinna juurde, teeb see prae palju kallimaks,» lausus kesklinnas mitut söögikohta pidav Joel Ostrat. Ta nentis, et lõunaaeg on söögikohtadele äri seisukohast väga oluline: see annab 10–30 protsenti käibest.

Ostrati sõnul on B-piirkond olnud söögikohtadele suur pluss. «Tunni ajaga saad söögi kätte ja söönuks,» põhjendas ta. «Minupärast las tõstavad parkimistasu, aga tasuta parkimise aeg võiks siis A-piirkonnas olla pool tundi. Et need, kes käivad päeval söömas, ei peaks hakkama arvutama, kus läheb parkimistasu juurde ja kus mitte. Inimene võiks toitumisvalikud teha ikkagi toidu, mitte parkimistasu järgi.»

16.12.2015 18.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto