Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
17.12.2015
Eesti IRL tahab pagulaste piirarvu seadusesse kirjutada Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Postimehe reklaamivõrgustik on suurima külastajaskonnaga Toidupank sattus internetis kommenteerijate pahameele alla Eesti lühiuudised Ministeerium pressib peale suhkrumaksu Asekantsler suhkrumaksust: võib veel mõtteid tulla Majandus Majanduse lühiuudised Nädalavahetusel on oodata pöörast ostumöllu Välismaa Venemaalt varustab ISISt sõduritega Dagestan Surve all Türgi tõmbub Iraagis tagasi Spalta_välised Arvamus Jaanus Harro: kanepipropaganda veereb kui lumepall Toomas Randlo: laevakaitsjate kolmandad jõulud Indias Päeva karikatuur Postimees 1922. aastal: surmati uus Poola president Kultuur «Puhta mõtte ruum» Postimehe kinos: pilguheit humanitaari ideaalellu Kaido Ole töötab 24 tundi päevas Kolmeks aastaks riigipalgale saavad kunstnikud on teada Kris Lemsalu: saan nüüd soovi korral arstil käia Mark Raidpere: olen vastutustundlik Anu Vahtra: kunstnikupalk on super algus Marge Monko: parim õigustus on hästi tehtud töö Lahkus armastatud näitleja Linda Rummo Sport Spordi lühiuudised Venemaa vs Türgi: poliitsuhete keskele jäänud õnnetud sportlased Lapstähe teel tippu tuleb võidelda looduse karidega Mäng Tartus ei sujunud ja Kollo läheb tagasi liivale Tarbija Nutikas idee: raudvooditest aiapink Jõulupuu peaks tänavu saama pisut soodsamalt Tartu Parkimishinna tõus ähvardab panna kesklinna löögi alla Toidukohtade omanikud on murelikud Tabivere tahab päästvat tunnelit Koolipoiss lõi kokkurulluva kelgu mudeli Festivalil näeb maailma tänavatantsu paremikku Poeet ja tõlkija seadis kokku oma luulevaatlused Meelelahutus Koomiks Sudoku

Festivalil näeb maailma tänavatantsu paremikku

2 min lugemist
Venemaa tiimid Zames (vasakul) ja OBC mullusel festivalil mõõtu võtmas. FOTO: Margus Ansu

Eesti vanim rahvusvaheline breigi- ja tänavatantsude võistlus Battle of EST tähistab sel aastal 15. sünnipäeva ja toob ülehomme vaatajate ette tänavustel maailma tippvõistlustel säranud tantsijad.

Tellijale Tellijale

Võistlused algavad Vanemuise kontserdimajas laupäeval eelvoorudega kell 11 ning käivad samal ajal kahel laval: fuajees tantsitakse hiphoppi ning on popping'u ja krumpingu eelvoorud, pealaval peetakse aga breigilahinguid. Finaalid algavad kell 18.

Festivali korraldaja Oliver Soometsa sõnul saab Tartus näha tõelisi lahinguid. «Kõik nad tahavad võita, tänu sellele on ka emotsioonid laes,» rääkis Soomets. Ta lisas, et fakt on see, et laupäeval näeb kõrgel tasemel tänavatantsu.

16.12.2015 18.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto