E, 28.11.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vargad viisid autost kaasa Vao pagulaskeskuse laste jõulukingid

tallincity.ee
Vargad viisid autost kaasa Vao pagulaskeskuse laste jõulukingid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Politsei. Foto on illustratiivne
Politsei. Foto on illustratiivne Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Ööl vastu laupäeva murti Tallinnas sisse Soome metodisti kiriku esindaja autosse, kus olid Vao pagulaskeskuses elavatele lastele mõeldud jõulukingitused, osa neist viisid vargad minema.

Laupäeva hommikul sai politsei teate, et öösel on sisse murtud Tallinnas Narva maanteel asuva metodisti kiriku juures parkivasse autosse. Auto kuulus Soome metodisti kiriku esindajale ja sõidukis olid hoiul Vao pagulaskeskuses elavatele lastele mõeldud kingitused, millest osa sai rikutud ja osa viisid vargad endaga kaasa.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Helen Uldrichi sõnul on juhtunu kohta politseile tehtud avaldus. «Mis seal täpsemalt juhtus ja kui suur on kahju, on alles selgitamisel. Uurijad käisid laupäeva hommikul sündmuskohal ja tegid esmaseid toiminguid, kuid rohkem ma praegu midagi öelda ei oska,» sõnas Uldrich.

Märksõnad
Tagasi üles