Sisukord
Talisport
Postimees
21.12.2015
Eesti Kaljurand on presidendikandidaadina jõudsalt rahva toetust kogunud (1) Rosimannus Autorollost: silmamoondus ja advokaatide ilutulestik Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Esikülg 21. detsember Südamearstid vaidlevad haigekassaga uute ravireeglite üle Vargad viisid autost kaasa Vao pagulaskeskuse laste jõulukingid Politsei põrkas MMSiga seotud väärteo uurimisel vastu pangasaladust Eesti lühiuudised Majandus Norma taandub turvavööde tootmisest Välismaa Aasta teadusläbimurre on genoomilõikur Moslemite ja juutide vastasseis peletab jõuluvaimu Petlemmast Välismaa lühiuudised Arvamus Ene-Margit Tiit: ausus riigi ees – mida see maksab? Peep Siitam: Pariisi kliimaleppes terendavad võimalused Eesti rohemajandusele Postimees 1936. aastal: ei tohi jõuda olukorrani, kui meie rahva arv hakkaks vähenema Taavi Minnik: idamaised ajaloospiraalid Oleg Kašin: Putin on muutnud ühiskonna tema palgal olevaks töökollektiiviks Erki Nool: õigus olla laps Juhtkiri: millist presidenti me tahame? Kultuur Kultuuri lühiuudised Sport Spordi lühiuudised Seitsme mehe meeskonna karikavõit Heas hoos Zirk ületas 36 aastat kestnud rekordi Suurepärases hoos Björndalen murrab 22 aasta pikkuse traditsiooni Euroliiga vahegrupid selged: tiitlikaitsja napp pääsemine ja Maccabi veider väljalangemine Ilves tegi musta talve valgemaks Tarbija Ostja kahtlustab poodi Eestisse sobimatu telefoni müümises Vale regiooni nutitelefon jätab kasutajale tühjad pihud Tartu Tänavatants vallutas kontserdimaja Vabamüürlased remontisid vana keldri Linnavolikogus: massina vastu ei saanud Avanes aasta tähtsaim näitus Ehitaja ja pritsimees, kel jätkub alati tööd Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ilves tegi musta talve valgemaks

2 min lugemist
Kristjan Ilves. FOTO: Nordic Focus

Kui Kelly Sildaru imetrikid välja arvata, siis on Eesti talisport olnud sama mustades toonides kui meie maapind jõululaupäeval. Kahevõistleja Kristjan Ilves tõi eile nukrale pildile pisut rõõmsamaid toone ja teenis Austrias Ramsaus peetud MK-etapil elu kõrgeima ehk 24. koha.

Tellijale Tellijale

19-aastane Ilves oli seitsme MK-punktiga loomulikult igati rahul, aga tunnistas, et kogu Euroopat kummitav lumepuudus teeb tema olukorra raskeks. «Ramsaus lõõmab päike ja sooja on 12 kraadi – selline tunne, nagu käiksid hooaja viimased võistlused. Lund võiks küll tulla, siis oleks korralik jõulumeeleolu vähemalt,» ütles ta pärast võistlust.

Lumi kosutaks hinge, aga eelkõige aitaks see Ilvesel kodumaal treenida. «Tulen jõuludeks Eestisse, aga kui midagi maas pole, siis läheb raskeks. Olime arvestanud, et detsembri lõpus saab siin treeninguid teha, aga mingil hetkel tuleb vist ikkagi Kesk-Euroopa poole vaadata, et vähegi suusatada saaks. Vorm on korralik ja ei tahaks, et see ära kaoks. Kõik oleks lihtne, kui raha oleks piiramatult, aga nii asjad ju ei käi,» vaatas Ilves lähitulevikule pisut nukralt.

19.12.2015 22.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto