Sisukord
Arvamus
Postimees
22.12.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Pagulased pagevad Vaost Postimehe otsesaade täna USA õhuväelased meisterdasid lastega paberlennukeid Aasta arst loodab vähendada noorte surmasid Head talve algust! Teine pool süüd lasub autoomanikel Eesti lühiuudised Värvide mäng ja ohtralt glasuuri Esikülg 22.12 Male Tamsalu gümnaasiumist sai lahinguväli Mälumäng Seadusemuudatus avab tee kvalifitseeritud tööjõule Majandus TransferWise asub koostööle pankadega Majanduse lühiuudised Hinrikus: soovi korral võiksime järgmisel kuul kasumis olla Välismaa Hispaania tegi vanale süsteemile otsa peale Välismaa lühiuudised Ukraina võitlus korruptsiooniga on visa, aga olemas Arvamus Olev Remsu: tõde pilkases pimeduses Jüri Vendik: mis Venemaal elab Putin? Joosep Värk: inimest pekstakse ja sa lihtsalt filmid?! Lugeja kiri: president korraldagu vastuvõtt ilma alkoholita Postimees 1904. aastal Liisa Tagel: moslemitest ja jõuludest Kultuur «Vürst Gabriel» ja «Kolm musketäri» ulatavad teineteisele käe Sport Spordi lühiuudised Kaidu Meitern: spordist, meditsiinist ja dopingust Epp Mäe: kui oleksin Eestisse jäänud, poleks minust midagi saanud Eesti meistrivõistlustel täideti MMi norme Tallinn Politsei võttis arvatava liiklusraevujuhtumi uurida Tarbija Tippresolutsioon hakkab varsti jõudma teleritesse Tartu Õitsvad jõulud: Lääne-Euroopa talv teeb meil ilma Uued loomeettevõtted kaitsesid äriplaane Tartu koolipered ootavad juba aastakümneid spordiväljakute remonti Vehklejad selgitasid Emajõelinna meistrid Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Jüri Vendik: mis Venemaal elab Putin?

3 min lugemist
Jüri Vendik FOTO: Mihkel Maripuu

Kas Venemaa majandus käib täiesti põhja? President Vladimir Putin ei pakkunud oma traditsioonilistes aastalõpu esinemistes juba teist aastat järjest mitte ühtegi ideed, kuidas majandust kriisist välja tuua, kirjutab Postimehe Moskva kolumnist Jüri Vendik.

Tellijale

Mis riigis elab seltsimees Putin? Seda küsisid möödunud nädalal president Putini iga-aastase pressikonverentsi järel nagu ühest suust mitmed Vene väljaanded, opositsionäärid ja majandusteadlased. Sest see sügavas kriisis vaevlev Venemaa, mida nad parasjagu näevad, ei klapi kohe kuidagi presidendi pakutud kujutelmaga.

«Kriisi haripunkt on üldiselt möödas,» teatas president ja hakkas nagu kuulipildujast pilduma arve, mis kas lihtsalt ei vasta tõele, räägivad millestki hoopis muust või siis parimal juhul on mitmeti tõlgendatavad.

21.12.2015 23.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto