Sisukord
Äriuudised
Postimees
22.12.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Pagulased pagevad Vaost Postimehe otsesaade täna USA õhuväelased meisterdasid lastega paberlennukeid Aasta arst loodab vähendada noorte surmasid Head talve algust! Teine pool süüd lasub autoomanikel Eesti lühiuudised Värvide mäng ja ohtralt glasuuri Esikülg 22.12 Male Tamsalu gümnaasiumist sai lahinguväli Mälumäng Seadusemuudatus avab tee kvalifitseeritud tööjõule Majandus TransferWise asub koostööle pankadega Majanduse lühiuudised Hinrikus: soovi korral võiksime järgmisel kuul kasumis olla Välismaa Hispaania tegi vanale süsteemile otsa peale Välismaa lühiuudised Ukraina võitlus korruptsiooniga on visa, aga olemas Arvamus Olev Remsu: tõde pilkases pimeduses Jüri Vendik: mis Venemaal elab Putin? Joosep Värk: inimest pekstakse ja sa lihtsalt filmid?! Lugeja kiri: president korraldagu vastuvõtt ilma alkoholita Postimees 1904. aastal Liisa Tagel: moslemitest ja jõuludest Kultuur «Vürst Gabriel» ja «Kolm musketäri» ulatavad teineteisele käe Sport Spordi lühiuudised Kaidu Meitern: spordist, meditsiinist ja dopingust Epp Mäe: kui oleksin Eestisse jäänud, poleks minust midagi saanud Eesti meistrivõistlustel täideti MMi norme Tallinn Politsei võttis arvatava liiklusraevujuhtumi uurida Tarbija Tippresolutsioon hakkab varsti jõudma teleritesse Tartu Õitsvad jõulud: Lääne-Euroopa talv teeb meil ilma Uued loomeettevõtted kaitsesid äriplaane Tartu koolipered ootavad juba aastakümneid spordiväljakute remonti Vehklejad selgitasid Emajõelinna meistrid Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Hinrikus: soovi korral võiksime järgmisel kuul kasumis olla

4 min lugemist
TransferWise'i juht Taavet Hinrikus tunneb enim rõõmu sellest, et regionaalsest ettevõttest sai tänavu globaalse haardega firma. FOTO: Mihkel Maripuu

Seda, et TransferWise’il jätkub ideid, näitas ka eilne uudis ettevõtte uuest ärisuunast. Nimelt hakkab pikka aega pankade valuutavahetuse teenustasude kirumist oma turunduse peasõnumina kasutanud TransferWise pankadega hoopis koostööd tegema ning esimese pääsukesena saab uuest aastast nende rahvusvahelisi välisvaluutas ülekandeid teha otse LHV mobiilipangast.

Tellijale

Kas pankadega koostöö alustamine ei pruugi tähenda teie enda äri lõppu? Olete ju kogu aeg ennast pankadele vastandanud.

Üldsegi mitte. Me ei võitle ju pankade vastu, vaid puuduliku läbipaistvuse ja ebaõigluse vastu finantssektoris. Kliendid peavad olema teadlikud, mille eest ja kui palju nad maksavad. LHV on avatud innovatsioonile ja huvitatud sellest, et oma klientidele head teenust pakkuda. Oleks ju tore, kui kõik pangad sellised oleksid?

21.12.2015 23.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto