Sisukord
Eesti
Postimees
22.12.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Pagulased pagevad Vaost Postimehe otsesaade täna USA õhuväelased meisterdasid lastega paberlennukeid Aasta arst loodab vähendada noorte surmasid Head talve algust! Teine pool süüd lasub autoomanikel Eesti lühiuudised Värvide mäng ja ohtralt glasuuri Esikülg 22.12 Male Tamsalu gümnaasiumist sai lahinguväli Mälumäng Seadusemuudatus avab tee kvalifitseeritud tööjõule Majandus TransferWise asub koostööle pankadega Majanduse lühiuudised Hinrikus: soovi korral võiksime järgmisel kuul kasumis olla Välismaa Hispaania tegi vanale süsteemile otsa peale Välismaa lühiuudised Ukraina võitlus korruptsiooniga on visa, aga olemas Arvamus Olev Remsu: tõde pilkases pimeduses Jüri Vendik: mis Venemaal elab Putin? Joosep Värk: inimest pekstakse ja sa lihtsalt filmid?! Lugeja kiri: president korraldagu vastuvõtt ilma alkoholita Postimees 1904. aastal Liisa Tagel: moslemitest ja jõuludest Kultuur «Vürst Gabriel» ja «Kolm musketäri» ulatavad teineteisele käe Sport Spordi lühiuudised Kaidu Meitern: spordist, meditsiinist ja dopingust Epp Mäe: kui oleksin Eestisse jäänud, poleks minust midagi saanud Eesti meistrivõistlustel täideti MMi norme Tallinn Politsei võttis arvatava liiklusraevujuhtumi uurida Tarbija Tippresolutsioon hakkab varsti jõudma teleritesse Tartu Õitsvad jõulud: Lääne-Euroopa talv teeb meil ilma Uued loomeettevõtted kaitsesid äriplaane Tartu koolipered ootavad juba aastakümneid spordiväljakute remonti Vehklejad selgitasid Emajõelinna meistrid Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Teine pool süüd lasub autoomanikel

2 min lugemist
Tehnoülevaatus. FOTO: Peeter Langovits

Tehnoülevaatajate liidu juht loodab, et kätte saadi kõik ebaausad ülevaatajad ja rohkem neid välja ei tule, kuid lisab, et süüdi on ka need sõidukiomanikud, kes eeldavad, et peavad ülevaatuselt lihtsamalt läbi pääsema.

Tellijale

«Aastate jooksul on sõidukiomanikud arvanud, et nad peaksid ülevaatusest lihtsamini läbi saama,» rääkis tehnoülevaatajate liidu juhatuse esimees Andres Soots. «Kindlasti on paljud ülevaatuspunktid kohanud sellist suhtumist, et klient tuleb ja ütleb, et ahaa, ta ei saagi ülevaatuselt läbi, et ta läheb siis teise ülevaatuspunkti.»

Keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo töötajad on alates oktoobri lõpust puistanud tehnoülevaatusi ja esitanud altkäemaksukahtlustuse 11 ülevaatajale neljas ülevaatuspunktis. Kardetavasti sõidab meie teedel sadakond tehniliselt mittekorras sõidukit, mis lasti liiklusesse 10–30 euro eest.

21.12.2015 23.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto