Sisukord
Välismaa
Postimees
22.12.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Pagulased pagevad Vaost Postimehe otsesaade täna USA õhuväelased meisterdasid lastega paberlennukeid Aasta arst loodab vähendada noorte surmasid Head talve algust! Teine pool süüd lasub autoomanikel Eesti lühiuudised Värvide mäng ja ohtralt glasuuri Esikülg 22.12 Male Tamsalu gümnaasiumist sai lahinguväli Mälumäng Seadusemuudatus avab tee kvalifitseeritud tööjõule Majandus TransferWise asub koostööle pankadega Majanduse lühiuudised Hinrikus: soovi korral võiksime järgmisel kuul kasumis olla Välismaa Hispaania tegi vanale süsteemile otsa peale Välismaa lühiuudised Ukraina võitlus korruptsiooniga on visa, aga olemas Arvamus Olev Remsu: tõde pilkases pimeduses Jüri Vendik: mis Venemaal elab Putin? Joosep Värk: inimest pekstakse ja sa lihtsalt filmid?! Lugeja kiri: president korraldagu vastuvõtt ilma alkoholita Postimees 1904. aastal Liisa Tagel: moslemitest ja jõuludest Kultuur «Vürst Gabriel» ja «Kolm musketäri» ulatavad teineteisele käe Sport Spordi lühiuudised Kaidu Meitern: spordist, meditsiinist ja dopingust Epp Mäe: kui oleksin Eestisse jäänud, poleks minust midagi saanud Eesti meistrivõistlustel täideti MMi norme Tallinn Politsei võttis arvatava liiklusraevujuhtumi uurida Tarbija Tippresolutsioon hakkab varsti jõudma teleritesse Tartu Õitsvad jõulud: Lääne-Euroopa talv teeb meil ilma Uued loomeettevõtted kaitsesid äriplaane Tartu koolipered ootavad juba aastakümneid spordiväljakute remonti Vehklejad selgitasid Emajõelinna meistrid Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Ukraina võitlus korruptsiooniga on visa, aga olemas

3 min lugemist
Ukraina justiitsministeeriumi sooviks on, et «telefoniõiguse» ajad riigi kohtusüsteemis oleksid läbi. FOTO: Hanna-Hulda Reinkort

«Ma ei taha, et inimesed arvaksid: Ukraina on maailma enim korrumpeerunud riik. See ei ole tõsi.» Ukraina justiitsministri Pavlo Petrenko sõnul poleks Ukraina vastasel juhul sel aastal, mil riik samal ajal ka iga päev sõjategevuses osaleb, niivõrd palju saavutanud.

Tellijale

Eesti justiitsministeeriumi andmetel on kõige edukamad siiani olnud majandusreformid, nagu pangandussüsteemi ümberkujundamine ja e-teenuste kasutuselevõtt. Kõige kehvem seis on aga endiselt kohtureformide ja korruptsioonivastase võitlusega. Ukraina kohtute töö pole piisavalt läbipaistev ega sõltumatu.

Justiitsminister Urmas Reinsalu ütles, et reformide protsess käivitub äärmiselt vaevaliselt, sest kõike seda pingestab Venemaa jätkuv nii majanduslik kui sõjaline surve. «Ukraina on äärmiselt kriitilises seisus. Tegemist on ühiskonnaga, kes on pidanud kallilt maksma oma poliitiliste valikute eest.»

21.12.2015 23.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto