Sisukord
Uudised
Postimees
22.12.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Pagulased pagevad Vaost Postimehe otsesaade täna USA õhuväelased meisterdasid lastega paberlennukeid Aasta arst loodab vähendada noorte surmasid Head talve algust! Teine pool süüd lasub autoomanikel Eesti lühiuudised Värvide mäng ja ohtralt glasuuri Esikülg 22.12 Male Tamsalu gümnaasiumist sai lahinguväli Mälumäng Majandus TransferWise asub koostööle pankadega Majanduse lühiuudised Hinrikus: soovi korral võiksime järgmisel kuul kasumis olla Välismaa Hispaania tegi vanale süsteemile otsa peale Välismaa lühiuudised Ukraina võitlus korruptsiooniga on visa, aga olemas Arvamus Olev Remsu: tõde pilkases pimeduses Jüri Vendik: mis Venemaal elab Putin? Joosep Värk: inimest pekstakse ja sa lihtsalt filmid?! Lugeja kiri: president korraldagu vastuvõtt ilma alkoholita Postimees 1904. aastal Liisa Tagel: moslemitest ja jõuludest Kultuur «Vürst Gabriel» ja «Kolm musketäri» ulatavad teineteisele käe Sport Spordi lühiuudised Kaidu Meitern: spordist, meditsiinist ja dopingust Epp Mäe: kui oleksin Eestisse jäänud, poleks minust midagi saanud Eesti meistrivõistlustel täideti MMi norme Tallinn Politsei võttis arvatava liiklusraevujuhtumi uurida Tarbija Tippresolutsioon hakkab varsti jõudma teleritesse Tartu Õitsvad jõulud: Lääne-Euroopa talv teeb meil ilma Uued loomeettevõtted kaitsesid äriplaane Tartu koolipered ootavad juba aastakümneid spordiväljakute remonti Vehklejad selgitasid Emajõelinna meistrid Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Tartu koolipered ootavad juba aastakümneid spordiväljakute remonti

6 min lugemist
Variku koolil on küll korvpallirõngad õues olemas, kuid need näevad väsinud välja ning vajavad uuenduskuuri. FOTO: Kristjan Teedema

2008. aasta suvel teatas Tartu linn, et on võtnud koolistaadionide korrastamise tõsiselt sihikule. Nüüd, 2015. aasta lõpus on paljude õppeasutuste spordiväljakud aga veel hullemas seisus kui tollal. Kõige õnnetumaks peab linn Raatuse, Variku ja Karlova kooli staadione, samuti Descartes'i ja Hansa kooli ühist spordiväljakut.

Tellijale

2008. aastal planeeriti näiteks kommertsgümnaasiumi ja Descartes´i lütseumi (praegu Hansa ja Descartes´i kool – KK) ühiskasutuses olevale staadionile kunstmurukattega väljakut, mitmefunktsioonilisi mänguväljakuid ning kogu territooriumi korrastamist ja valgustamist.

Karlova gümnaasiumi (praegu Karlova kool – KK) krundile plaaniti rajada kunstmurukattega pallimängustaadion ja korvpalliplatsid. Samuti sooviti ehitada uus paviljon ja staadionihoone, kus paikneksid pesemis-, spordiinventari- ja treeneriruumid. Territoorium ümbritsetaks piirdeaiaga, valgustataks ning paigaldataks videovalvesüsteem.

21.12.2015 23.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto