Sisukord
Uudised
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (16) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» (2) Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi (1) Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat (5) Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi (1) Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega (1) Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga (1) Juhtkiri: koroona koduõuel Margus Parts: kommunistid Central Parkis (9) Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? (1) Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv (1) Andrus Karnau: kingitus Tallinkile (1) Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Profipoksi eripära – igal külal on oma tšempion Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Tartu koolipered ootavad juba aastakümneid spordiväljakute remonti

6 min lugemist
Variku koolil on küll korvpallirõngad õues olemas, kuid need näevad väsinud välja ning vajavad uuenduskuuri. FOTO: Kristjan Teedema

2008. aasta suvel teatas Tartu linn, et on võtnud koolistaadionide korrastamise tõsiselt sihikule. Nüüd, 2015. aasta lõpus on paljude õppeasutuste spordiväljakud aga veel hullemas seisus kui tollal. Kõige õnnetumaks peab linn Raatuse, Variku ja Karlova kooli staadione, samuti Descartes'i ja Hansa kooli ühist spordiväljakut.

Tellijale

2008. aastal planeeriti näiteks kommertsgümnaasiumi ja Descartes´i lütseumi (praegu Hansa ja Descartes´i kool – KK) ühiskasutuses olevale staadionile kunstmurukattega väljakut, mitmefunktsioonilisi mänguväljakuid ning kogu territooriumi korrastamist ja valgustamist.

Karlova gümnaasiumi (praegu Karlova kool – KK) krundile plaaniti rajada kunstmurukattega pallimängustaadion ja korvpalliplatsid. Samuti sooviti ehitada uus paviljon ja staadionihoone, kus paikneksid pesemis-, spordiinventari- ja treeneriruumid. Territoorium ümbritsetaks piirdeaiaga, valgustataks ning paigaldataks videovalvesüsteem.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto