Sisukord
Maailm
Postimees
23.12.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Koht, kus kerkib austus iga mannatera vastu Tagakülg Tallinna piirilt leiti kiirgusohtlik tseesiumikonteiner Pööripäevasaade Postimehega Esikülg 23. detsember Majanduse lühiuudised Nii kaitsja kui ka prokurör kaebasid koolitulistaja asja edasi Jüri Pihlist saab Tallinna linnajuhi nõunik Eesti lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised «Jõululaps» toob häda ja viletsust Välismaa Välismaa lühiuudised Rattaga läbi akna ja korstna kaudu vargile – aasta jaburaimad uudised USA uitajasõdur astus kohtu ette Arvamus Lugeja kiri: mitte suhkur ei tee paksuks, vaid jahutooted (1) Postimees 1937. aastal: rasked jääolud takistavad laevaliikust Ene Pajula: naeratage ometi, soovib mammi Mart Raudsaar: omada või olla? Mihhail Lotman: hirm on ohtlikum kui pagulaskriis Peeter Raidla: ikka edasi viie hulka Juhtkiri: üks oodatud pööripäev Kultuur Postimees soovitab telesaateid Mida peidab uudistehundi filmiarhiiv: «Fast Eddy vanad uudised» Postimehe kinos 2015. aasta – presidentidest paavstini Sport Kelly Sildaru – õpilane, tippsportlane või mõlemat? Spordi lühiuudised Saatan peitub detailides ehk Raha, võim ja otsused Tarbija Kui süda karjub appi Infarkti saab õige eluviisiga ära hoida Arter Annetagem heategevuseks Indrek Sammul: minu elu ongi teistele elamiseks Justin Petrone: kõige magusam aeg aastas Maria Listra: pudelis püsimine pole mulle kunagi meeldinud Parapsühholoogi Albert Stepanjani nipid uusaastaööks Jean-Claude Juncker – eurooplane, töönarkomaan ja napsimees Usk endasse toidab ülimat eesmärki Kaks minutit ja neli tundi Tartu Ehitaja Norras, vabatahtlik päästja Võnnus Kopsuarstid pingutavad, et nende patsiendid suudaksid hingata suure sõõmu õhku Viis aastat tööd viib õed Rio olümpiamängudele Berliini maratoni finišis täitus lapsepõlveunistus Eesti toit viis tänavu Tartus õpinguid alustanud välistudengitel keele alla Tarvo Siilaberg: on aeg olla tänulik Vabatahtlikul on lihtsad soovid Meelelahutus Koomiks Sudoku

USA uitajasõdur astus kohtu ette

3 min lugemist
Enne Afganistani suundumist tehtud foto Bowe Bergdahlist. FOTO: Reuters/ScanPix

Mullu pärast viieaastast vangistust Talibani käes taas kodumaale jõudnud USA sõjaväelasele Bowe Bergdahlile sai sissejuhatuseks osaks uhke tervitus, mis tipnes tema ja ta vanemate võõrustamisega president Barack Obama juures.

Tellijale Tellijale

Eile astus mees, keda nüüd liberaalsemadki kommentaatorid rumalaks nimetavad, Fort Braggi baasis sõjaväekohtu ette. Deserteerumises ja teenistuskaaslaste ohtu seadmises süüdistatavat Bergdahli võib teoreetiliselt oodata isegi eluaegne vangistus.

2009. aasta 27. juunil saatis Afganistanis Paktika provintsis teeninud Bergdahl vanematele kirja, kus teatas, et tunneb häbi ameeriklane olemise pärast ja et USA sõduri tiitel on vale lollidele. Kolm päeva hiljem kadus ta oma teenistuspaigast ja viis päeva hiljem saabus teade, et ta on Talibani kätte vangi langenud.

22.12.2015 28.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto