Sisukord
Välismaa
Tänane leht
23.12.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Koht, kus kerkib austus iga mannatera vastu Tagakülg Tallinna piirilt leiti kiirgusohtlik tseesiumikonteiner Pööripäevasaade Postimehega Esikülg 23. detsember Majanduse lühiuudised Nii kaitsja kui ka prokurör kaebasid koolitulistaja asja edasi Jüri Pihlist saab Tallinna linnajuhi nõunik Eesti lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised «Jõululaps» toob häda ja viletsust Välismaa Välismaa lühiuudised Rattaga läbi akna ja korstna kaudu vargile – aasta jaburaimad uudised USA uitajasõdur astus kohtu ette Arvamus Lugeja kiri: mitte suhkur ei tee paksuks, vaid jahutooted (1) Postimees 1937. aastal: rasked jääolud takistavad laevaliikust Ene Pajula: naeratage ometi, soovib mammi Mart Raudsaar: omada või olla? Mihhail Lotman: hirm on ohtlikum kui pagulaskriis Peeter Raidla: ikka edasi viie hulka Juhtkiri: üks oodatud pööripäev Kultuur Postimees soovitab telesaateid Mida peidab uudistehundi filmiarhiiv: «Fast Eddy vanad uudised» Postimehe kinos 2015. aasta – presidentidest paavstini Sport Kelly Sildaru – õpilane, tippsportlane või mõlemat? Spordi lühiuudised Saatan peitub detailides ehk Raha, võim ja otsused Tarbija Kui süda karjub appi Infarkti saab õige eluviisiga ära hoida Arter Annetagem heategevuseks Indrek Sammul: minu elu ongi teistele elamiseks Justin Petrone: kõige magusam aeg aastas Maria Listra: pudelis püsimine pole mulle kunagi meeldinud Parapsühholoogi Albert Stepanjani nipid uusaastaööks Jean-Claude Juncker – eurooplane, töönarkomaan ja napsimees Usk endasse toidab ülimat eesmärki Kaks minutit ja neli tundi Tartu Ehitaja Norras, vabatahtlik päästja Võnnus Kopsuarstid pingutavad, et nende patsiendid suudaksid hingata suure sõõmu õhku Viis aastat tööd viib õed Rio olümpiamängudele Berliini maratoni finišis täitus lapsepõlveunistus Eesti toit viis tänavu Tartus õpinguid alustanud välistudengitel keele alla Tarvo Siilaberg: on aeg olla tänulik Vabatahtlikul on lihtsad soovid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rattaga läbi akna ja korstna kaudu vargile – aasta jaburaimad uudised

3 min lugemist
Nõukogude riigijuhtide Vladimir Lenini ja Jossif Stalini matkimine on Venemaal kirglik äri. FOTO: AFP/SCANPIX

Rangelt ja ametlikult võttes möödus aasta 2015 tumedates toonides: terror ja migrandikriis vallutasid maailma ajalehtede esiküljed. Ent nende kõrval jäi varju terve hulk pisiuudiseid sellest, mis juhtus samal ajal tavalise inimesega. Postimees noppis portaalist Reddit ja maailmameediast välja seitse aasta veidraimat ning humoorikaimat uudist, mis tõsiste tegemiste vahel esikülgedele ei jõudnud.

Tellijale Tellijale

Janu ajab rattaga läbi akna

Saksamaal Berliinis sattus juulikuus soolaputkasse mees, kes oli hakkama saanud originaalse kuritööga: varastas esmalt jalgratta ja põrutas sellega läbi restoraniakna. Seejärel suundus sakslane otse joogikapi juurde, kust võttis vürtsika Tabasco kastme pudeli ning tõstis selle suule. Ta jõudis kastmega poole peale.

22.12.2015 28.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto