Sisukord
Sport
Postimees
23.12.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Koht, kus kerkib austus iga mannatera vastu Tagakülg Tallinna piirilt leiti kiirgusohtlik tseesiumikonteiner Pööripäevasaade Postimehega Esikülg 23. detsember Majanduse lühiuudised Nii kaitsja kui ka prokurör kaebasid koolitulistaja asja edasi Jüri Pihlist saab Tallinna linnajuhi nõunik Eesti lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised «Jõululaps» toob häda ja viletsust Välismaa Välismaa lühiuudised Rattaga läbi akna ja korstna kaudu vargile – aasta jaburaimad uudised USA uitajasõdur astus kohtu ette Arvamus Lugeja kiri: mitte suhkur ei tee paksuks, vaid jahutooted (1) Postimees 1937. aastal: rasked jääolud takistavad laevaliikust Ene Pajula: naeratage ometi, soovib mammi Mart Raudsaar: omada või olla? Mihhail Lotman: hirm on ohtlikum kui pagulaskriis Peeter Raidla: ikka edasi viie hulka Juhtkiri: üks oodatud pööripäev Kultuur Postimees soovitab telesaateid Mida peidab uudistehundi filmiarhiiv: «Fast Eddy vanad uudised» Postimehe kinos 2015. aasta – presidentidest paavstini Sport Kelly Sildaru – õpilane, tippsportlane või mõlemat? Spordi lühiuudised Saatan peitub detailides ehk Raha, võim ja otsused Tarbija Kui süda karjub appi Infarkti saab õige eluviisiga ära hoida Arter Annetagem heategevuseks Indrek Sammul: minu elu ongi teistele elamiseks Justin Petrone: kõige magusam aeg aastas Maria Listra: pudelis püsimine pole mulle kunagi meeldinud Parapsühholoogi Albert Stepanjani nipid uusaastaööks Jean-Claude Juncker – eurooplane, töönarkomaan ja napsimees Usk endasse toidab ülimat eesmärki Kaks minutit ja neli tundi Tartu Ehitaja Norras, vabatahtlik päästja Võnnus Kopsuarstid pingutavad, et nende patsiendid suudaksid hingata suure sõõmu õhku Viis aastat tööd viib õed Rio olümpiamängudele Berliini maratoni finišis täitus lapsepõlveunistus Eesti toit viis tänavu Tartus õpinguid alustanud välistudengitel keele alla Tarvo Siilaberg: on aeg olla tänulik Vabatahtlikul on lihtsad soovid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Spordi lühiuudised

2 min lugemist

Kallaste siirdub Poola kõrgliigasse

JALGPALL. Eesti jalgpallikoondise vasakäär Ken Kallaste sõlmis lepingu Poola kõrgliigas mängiva Zabrze Gorniku meeskonnaga. Kallaste leping Gornikuga kestab poolteist aastat, pärast mida on võimalik lepingut veel aasta võrra pikendada. Kallastele pakkus lepingut ka Soome tippklubi HJK, kuid 27-aastane mängija valis siiski Zabrze meeskonna. Kallaste on Flora süsteemist välja kasvanud vasakkaitsja, kes viimasel ajal on koondises mänginud ka äärepoolkaitsjana. Alates 2010. aastast on ta esindanud Nõmme Kaljut. Koondise särgis on Kallaste väljakul käinud 22 korda. Kallastele on Gornik esimene välisklubi. Poola kõrgliigas hoiab Gornik hetkel 21 punktiga eelviimast ehk 15. kohta. Vahed on aga väikesed, kuna näiteks kaheksandast kohast lahutab vaid neli punkti. Samas tiimis on varem mänginud ka Sergei Mošnikov.

Tellijale Tellijale

Rapla keskmängija karjäär jätkub Leedus

KORVPALL. Rapla korvpalliklubi jäi ilma keskmängijast Domagoj Bubalost, kuna 212 cm pikkune horvaat sõlmis lepingu Leedu klubi Šiauliaiga. «Bubalole tehti Šiauliai klubist pakkumine, mis tagab koha Leedu klubis ka järgnevaks hooajaks. Kaalutledes tuleviku kindlustatust ning võimalust mängida Leedu kõrgliigas, otsustas Bubalo Raplast lahkuda ning teha samm karjääriredelil edasi. Ühelt poolt on Rapla meeskonnal ääretult kahju, et jäädakse ilma ühest põhimängijast, kuid samas tuleb tunda rõõmu, et Bubalol on võimalus oma karjääris edasi liikuda.  Klubina soovime Domagoj Bubalole edu nii palliplatsil kui ka selle kõrval. Lisaks soovime teda tänada nende suurepäraste hetkede eest, mida ta Rapla korvpallifännidele pakkus,» selgitab Rapla meeskond toimunut oma kodulehel.

22.12.2015 28.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto