P, 14.08.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Spordi lühiuudised

Postimees
Spordi lühiuudised
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Kallaste siirdub Poola kõrgliigasse

JALGPALL. Eesti jalgpallikoondise vasakäär Ken Kallaste sõlmis lepingu Poola kõrgliigas mängiva Zabrze Gorniku meeskonnaga. Kallaste leping Gornikuga kestab poolteist aastat, pärast mida on võimalik lepingut veel aasta võrra pikendada. Kallastele pakkus lepingut ka Soome tippklubi HJK, kuid 27-aastane mängija valis siiski Zabrze meeskonna. Kallaste on Flora süsteemist välja kasvanud vasakkaitsja, kes viimasel ajal on koondises mänginud ka äärepoolkaitsjana. Alates 2010. aastast on ta esindanud Nõmme Kaljut. Koondise särgis on Kallaste väljakul käinud 22 korda. Kallastele on Gornik esimene välisklubi. Poola kõrgliigas hoiab Gornik hetkel 21 punktiga eelviimast ehk 15. kohta. Vahed on aga väikesed, kuna näiteks kaheksandast kohast lahutab vaid neli punkti. Samas tiimis on varem mänginud ka Sergei Mošnikov.

Rapla keskmängija karjäär jätkub Leedus

KORVPALL. Rapla korvpalliklubi jäi ilma keskmängijast Domagoj Bubalost, kuna 212 cm pikkune horvaat sõlmis lepingu Leedu klubi Šiauliaiga. «Bubalole tehti Šiauliai klubist pakkumine, mis tagab koha Leedu klubis ka järgnevaks hooajaks. Kaalutledes tuleviku kindlustatust ning võimalust mängida Leedu kõrgliigas, otsustas Bubalo Raplast lahkuda ning teha samm karjääriredelil edasi. Ühelt poolt on Rapla meeskonnal ääretult kahju, et jäädakse ilma ühest põhimängijast, kuid samas tuleb tunda rõõmu, et Bubalol on võimalus oma karjääris edasi liikuda.  Klubina soovime Domagoj Bubalole edu nii palliplatsil kui ka selle kõrval. Lisaks soovime teda tänada nende suurepäraste hetkede eest, mida ta Rapla korvpallifännidele pakkus,» selgitab Rapla meeskond toimunut oma kodulehel.

Tagasi üles