Sisukord
Uudised
Postimees
23.12.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Koht, kus kerkib austus iga mannatera vastu Tagakülg Tallinna piirilt leiti kiirgusohtlik tseesiumikonteiner Pööripäevasaade Postimehega Esikülg 23. detsember Majanduse lühiuudised Nii kaitsja kui ka prokurör kaebasid koolitulistaja asja edasi Jüri Pihlist saab Tallinna linnajuhi nõunik Eesti lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised «Jõululaps» toob häda ja viletsust Välismaa Välismaa lühiuudised Rattaga läbi akna ja korstna kaudu vargile – aasta jaburaimad uudised USA uitajasõdur astus kohtu ette Arvamus Lugeja kiri: mitte suhkur ei tee paksuks, vaid jahutooted (1) Postimees 1937. aastal: rasked jääolud takistavad laevaliikust Ene Pajula: naeratage ometi, soovib mammi Mart Raudsaar: omada või olla? Mihhail Lotman: hirm on ohtlikum kui pagulaskriis Peeter Raidla: ikka edasi viie hulka Juhtkiri: üks oodatud pööripäev Kultuur Postimees soovitab telesaateid Mida peidab uudistehundi filmiarhiiv: «Fast Eddy vanad uudised» Postimehe kinos 2015. aasta – presidentidest paavstini Sport Kelly Sildaru – õpilane, tippsportlane või mõlemat? Spordi lühiuudised Saatan peitub detailides ehk Raha, võim ja otsused Tarbija Kui süda karjub appi Infarkti saab õige eluviisiga ära hoida Arter Annetagem heategevuseks Indrek Sammul: minu elu ongi teistele elamiseks Justin Petrone: kõige magusam aeg aastas Maria Listra: pudelis püsimine pole mulle kunagi meeldinud Parapsühholoogi Albert Stepanjani nipid uusaastaööks Jean-Claude Juncker – eurooplane, töönarkomaan ja napsimees Usk endasse toidab ülimat eesmärki Kaks minutit ja neli tundi Tartu Ehitaja Norras, vabatahtlik päästja Võnnus Kopsuarstid pingutavad, et nende patsiendid suudaksid hingata suure sõõmu õhku Viis aastat tööd viib õed Rio olümpiamängudele Berliini maratoni finišis täitus lapsepõlveunistus Eesti toit viis tänavu Tartus õpinguid alustanud välistudengitel keele alla Tarvo Siilaberg: on aeg olla tänulik Vabatahtlikul on lihtsad soovid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Berliini maratoni finišis täitus lapsepõlveunistus

4 min lugemist
«Keegi teine ei tea ju sinu emotsiooni, seda, kui palju pidid pingutama, et mitte rajalt kõrvale astuda. See tõstab osalusmedali väärtuse kõrgemaks,» ütleb tänavu Berliini maratoni joostes oma unistuse täitnud Renno Rehtla. FOTO: Erakogu

Renno Rehtla nägi lapsena telerist lõiku Berliini maratonist ja sestpeale oli tal unistus – sõprade meelest küll pisut hullumeelne – kunagi ka ise Berliinis maratoni joosta. Eesmärk on tänavu täidetud ja kas see oligi  hullumeelne, küsis ta.

Tellijale Tellijale

«Berliini maraton on väikesest peale olnud kinnisidee. Just Berliinis maratoni joosta,» sõnas Rehtla. «Sinna on palju tahtjaid, raske on jalga ukse vahele saada, aga sel aastal sain ja siis mõtlesin, et jooksen ära ka. Jooksingi.»

Rehtla on lapsest saati spordiga sina peal olnud. Teinud erinevaid alasid, viimasel ajal on peamine olnud lauatennis. Selles on ta Eesti edetabelis 280. kohal. Jooksmises on ta pehmelt öeldes harrastaja, rahvasportlane, nagu ta ise end määratleb.

22.12.2015 28.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto