Sisukord
Uudised
Postimees
23.12.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Koht, kus kerkib austus iga mannatera vastu Tagakülg Tallinna piirilt leiti kiirgusohtlik tseesiumikonteiner Pööripäevasaade Postimehega Esikülg 23. detsember Majanduse lühiuudised Nii kaitsja kui ka prokurör kaebasid koolitulistaja asja edasi Jüri Pihlist saab Tallinna linnajuhi nõunik Eesti lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised «Jõululaps» toob häda ja viletsust Välismaa Välismaa lühiuudised Rattaga läbi akna ja korstna kaudu vargile – aasta jaburaimad uudised USA uitajasõdur astus kohtu ette Kultuur Postimees soovitab telesaateid Mida peidab uudistehundi filmiarhiiv: «Fast Eddy vanad uudised» Postimehe kinos 2015. aasta – presidentidest paavstini Sport Kelly Sildaru – õpilane, tippsportlane või mõlemat? Spordi lühiuudised Saatan peitub detailides ehk Raha, võim ja otsused Tarbija Kui süda karjub appi Infarkti saab õige eluviisiga ära hoida Arter Annetagem heategevuseks Indrek Sammul: minu elu ongi teistele elamiseks Justin Petrone: kõige magusam aeg aastas Maria Listra: pudelis püsimine pole mulle kunagi meeldinud Parapsühholoogi Albert Stepanjani nipid uusaastaööks Jean-Claude Juncker – eurooplane, töönarkomaan ja napsimees Usk endasse toidab ülimat eesmärki Kaks minutit ja neli tundi Tartu Ehitaja Norras, vabatahtlik päästja Võnnus Kopsuarstid pingutavad, et nende patsiendid suudaksid hingata suure sõõmu õhku Viis aastat tööd viib õed Rio olümpiamängudele Berliini maratoni finišis täitus lapsepõlveunistus Eesti toit viis tänavu Tartus õpinguid alustanud välistudengitel keele alla Tarvo Siilaberg: on aeg olla tänulik Vabatahtlikul on lihtsad soovid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vabatahtlikul on lihtsad soovid

2 min lugemist
Evelin Smirnov võiks oma ajaplaneerimisega olla eeskujuks paljudele noortele. FOTO: Kristjan Teedema

Evelin Smirnov on 17-aastane neiu, kes õpib Tartu kutsehariduskeskuses majutusteenindust, tema süda aga kuulub noorsootööle, mis on kaudselt seotud ka ta põhihobiga – vabatahtliku tegevusega. Neiu suurimaks sooviks praegu, jõulude ajal ja ka üleüldse igapäevases elus on, et inimesed rohkem üksteisele naerataksid.

Tellijale Tellijale

„Nendel hallidel tänavatel peaks olema rohkem inimesi, kes pidevalt üksteisele mossis näoga otsa ei vaataks,“ ütles Evelin laia naeratuse saatel.

Ühe, loomulikult vabatahtliku ettevõtmise raames jagasid nad sel aastal tänaval juhuslikele möödakäijatele maiustusi. „Kõik, kes midagi said, naeratasid meile, kallistasid või andsid isegi põsemusisid. See oli nii hea tunne: teha neid õnnelikuks ja näha, kuidas nad naeratavad,“ selgitas Evelin.

22.12.2015 28.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto