Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
29.12.2015
Eesti Mälumäng KBFI ehk Eesti «kõige-kõigem» instituut Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Euroskepsis kasvas pisut Ukraina küborg taastas Eestis jõu Kaitseliitlased ei taha erarelvi loovutada Kolm nädalat sõprade juures Tagakülg Tallinna lühiuudised Eesti lühiuudised Eriti pisikeste lihakuubikutega asuu Valaste juga jäätus muinasjutumaaks Majandus Venemaa läheb uuele aastale vastu tühjade taskutega Majanduse lühiuudised Reval Takso endiste juhtide logokasutus tõi kaasa juristide sekkumise Kinnisvaraturul andsid tooni uued korterid Välismaa Foto: El Niño tuleb peagi taas Jaapan palus vabandust: meie sõjavägi pidas seksiorjasid Välismaa lühiuudised Arvamus Juhan Mellik: tüütu Venemaa, tüütu Putin Juhtkiri: Euroopa-meelsed, aga murelikud eestlased Olev Remsu: mis mängud käivad õhupiiridel? Postimees 1933. aastal: Venemaalt tulnud kalurid osutusid spioonideks Ahto Lobjakas: kommentaariumid tuleb sulgeda Mari Tammar: «Punk teraapia» – teraapia kogu ühiskonnale Lugejate kirjad: eesti keelest ja põlevkivi tulevikust Päeva karikatuur Kultuur See algas The Murphy Bandist NO99 uus lavastus: kõik on siiski mõttetu Sport Dopinguspets Port peab venitamist venelastele kahjulikuks Aivar Rehemaa ei mahtunud Tour de Ski koondisse Mugavustsoonist välja ja välismaale Spordi lühiuudised Kalev pole lahkunud mängijatele asendajaid leidnud Tallinn Balti jaama turg kolib ümberehituse ajaks ära Tallinna lühiuudised Tarbija Mis jääb meelde tehnoloogia-aastast? Tartu Õpilastel aitavad talvevaheaega sisustada hobid Kahurid puhuvad lume jõeveest Noored kardavad metsas ära eksida Tartu kunst väärib enamat kui tapeedina väljapanek Toomemäele plaaniti loodusteaduste paleed Talvine remont aitab raha säästa Veemoto näitas olümpiaaladele koha kätte Meelelahutus Koomiks Sudoku

Talvine remont aitab raha säästa

2 min lugemist
Piilupesa lasteaia direktor Kaja Lauk (paremal) on rahul, et kahe rühma ruumid saavad põhjaliku remondi, ehkki ehituse ajaks tuli lastele leida asendusruumid. FOTO: Sille Annuk

Kui tavapäraselt on lasteaedades ja koolides remonditud suvisel puhkuste ajal kibekiirelt ruume, siis nüüd on Tartu linn võtnud sihiks tellida võimalikult palju töid talvel, mil ehitajat on lihtsam leida ja hinnad palju soodsamad.

Tellijale Tellijale

Piilupesa lasteaias alustasid ehitajad kahe rühmaruumi täielikku renoveerimist enne jõule. Lapsed paigutati muusika- ja liikumisruumidesse mängima ja õppima, söömas käivad nad teistes rühmades ning magamisasemed on paigutatud vabadesse ruumidesse.

Piilupesa direktor Kaja Lauk rääkis, et jõulupeod said kõik suures saalis peetud ning seal toimuvad ka muusika- ning liikumistunnid. Kui ilm lubab, lähevad lapsed hoopis õue võimlema.

28.12.2015 30.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto