Sisukord
Autosport
Postimees
31.12.2015
Eesti Male Mälumäng Palju õnne Horoskoop Dilbert Uue presidendi ootuses Postimehe aasta parimad videod ja fotod Spioonivahetus Piusa sillal «Mendid» ja «kitsed» jäägu minevikku Eesti lühiuudised Tagakülg Itaalia pakub Eestile kaht pagulasperet Inimsmugeldajad on Eestisse toonud sadu rändajaid Migrandid Eestis ja Euroopas Missiooniüksuse juht Toomas Malva: põgenikud on nagu vesi Postimehe dok. Laevakaitsjate lugu: 800+ Indias kaotatud elupäeva Majandus Majanduse lühiuudised Kokkuvõte: start-up-maailm asus purustama kivistunud ettevõtlust Välismaa Usk ja vägivald, islam ja islamism Terroritule alla sattunud Euroopa tõi sõdurid tänavatele Spalta_välised Arvamus Mart Laar aastalõpuintervjuus: ei tasu pehmoks muutuda In Memoriam 2015 Margus Laidre essee: kelle sõna valitseb maailma? Kultuur PÖFF, esimest aastat A-klassis Pärdi juubel tõi Eestisse Robert Wilsoni Kamaluga emotsioone, mõelge – meie filmist! NO99 on endiselt olulisim teater Tormis rabas ja tehases Piret Raud kõige popim lastekirjanik Lauri Vasara õnnestunud debüüt Berliinis Sergo Varese võimas roll Cumberbatchi «Hamletis» Loojad said riigipalgale Metsaruuporite hääl kaigub üle maailma Sport Spordi lühiuudised Aasta möödas, ikka samad probleemid Jaan Kirsipuu: vaja oli mõttelaadi värskendada Schumacheri ümber on jätkuvalt rohkelt spekulatsioone Dopingupatud ähvardavad nurjata venelaste Rio-sõidu AK Margus Laidre essee: kelle sõna valitseb maailma? Tartu Kommunism kiviga visata ehk aastalõpp 2015 nõukogude Tartus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Schumacheri ümber on jätkuvalt rohkelt spekulatsioone

1 min lugemist
Michael Schumacher. FOTO: SCANPIX

Teisipäeval möödus kaks aastat päevast, mil endine vormel-1 sõitja Michael Schumacher Prantsusmaal suusatades kukkus ja tõsise peatrauma sai. Sakslane on siiani kodusel ravil ja meedial on tema tervisliku seisukorra kohta väga vähe infot. Schumacheri advokaat Felix Damm rääkis, et Schumacheri pere soovib privaatsust ja neil on selleks õigus.

Tellijale Tellijale

«Juba sel ajal, kui ta veel võistles, hoidis ta sportlaskarjääri ja eraelu lahus,» sõnas Damm ajalehele DPA. «Õnnetus juhtus lähiminevikus ja seda võib meedia kajastada. Aga ravi, mis algas haiglas ja nüüd toimub kodus, see ei pea enam avalikkuse silme all toimuma.»

Üks Saksamaa telekanal teeb Schumacheriga juhtunust ka dokumentaalfilmi. «Mõistan inimeste huvi Michaeli vastu, aga teisalt tuleb mõista, et ta ei võistle enam ja tal on õigus privaatsusele,» lisas Damm.

Pärast õnnetust väljastas endise sõitja perekond iga natukese aja järel pressiteateid, ent viimasel ajal pole seda enam tehtud ja see on meedias palju küsimusi tekitanud. Dammi sõnul on põhjus selles, et uut infot ei ole. «Ma ei saa teha väljaütlemist, mis annaks kõikidele vastuseta küsimustele vastused. Iga ütlus tekitaks vaid uusi küsimusi.»

Viimati ütles Schumacheri esindaja Sabine Kehm mais, et sakslane teeb edusamme, ent et «fännid peavad meeles pidama, kui tõsise õnnetusega tegu oli». Hiljem on teda vaatamas käinud inimesed napisõnaliselt öelnud, et Schumacher võitleb ning tuleb loota parimat.

Juulis kirjutasid mõned Saksa tabloidid, et Schumacher ütles pärast õnnetust esimesed sõnad, mispeale endise võidusõitja pere lehed kohtusse kaebas. Kehm lükkas eelmisel kuul ümber ka info, nagu oleks Schumacher teinud esimesed sammud.

30.12.2015 04.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto