Sisukord
Sport
Postimees
31.12.2015
Eesti Male Mälumäng Palju õnne Horoskoop Dilbert Uue presidendi ootuses Postimehe aasta parimad videod ja fotod Spioonivahetus Piusa sillal «Mendid» ja «kitsed» jäägu minevikku Eesti lühiuudised Tagakülg Itaalia pakub Eestile kaht pagulasperet Inimsmugeldajad on Eestisse toonud sadu rändajaid Migrandid Eestis ja Euroopas Missiooniüksuse juht Toomas Malva: põgenikud on nagu vesi Postimehe dok. Laevakaitsjate lugu: 800+ Indias kaotatud elupäeva Majandus Majanduse lühiuudised Kokkuvõte: start-up-maailm asus purustama kivistunud ettevõtlust Välismaa Usk ja vägivald, islam ja islamism Terroritule alla sattunud Euroopa tõi sõdurid tänavatele Spalta_välised Arvamus Mart Laar aastalõpuintervjuus: ei tasu pehmoks muutuda In Memoriam 2015 Margus Laidre essee: kelle sõna valitseb maailma? Kultuur PÖFF, esimest aastat A-klassis Pärdi juubel tõi Eestisse Robert Wilsoni Kamaluga emotsioone, mõelge – meie filmist! NO99 on endiselt olulisim teater Tormis rabas ja tehases Piret Raud kõige popim lastekirjanik Lauri Vasara õnnestunud debüüt Berliinis Sergo Varese võimas roll Cumberbatchi «Hamletis» Loojad said riigipalgale Metsaruuporite hääl kaigub üle maailma Sport Spordi lühiuudised Aasta möödas, ikka samad probleemid Jaan Kirsipuu: vaja oli mõttelaadi värskendada Schumacheri ümber on jätkuvalt rohkelt spekulatsioone Dopingupatud ähvardavad nurjata venelaste Rio-sõidu AK Margus Laidre essee: kelle sõna valitseb maailma? Tartu Kommunism kiviga visata ehk aastalõpp 2015 nõukogude Tartus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aasta möödas, ikka samad probleemid

5 min lugemist
Neinar Seli FOTO: Liis Treimann

Täpselt aasta tagasi näis Eesti spordi olukord kehvemast kehvem – nappis raha, nappis ideid ja juhtimise tasemel tegudeinimesi. Sport oli veeremas sohu. Täna pole olukord millegi poolest parem – aastanumber vahetub, probleemid on aga ikka samad. Riikliku rahastamise süsteemi pole suudetud korrastada, selgeid ideid spordisüsteemi parandamiseks pole tekkinud ja lisaks kõigele ollakse ka reaalselt tegutseva spordijuhita. Sport tervikuna püsib aga üksikute hullude inimeste õlul.

Mõned uitmõtted lõppeva aasta kohta.

Tellijale Tellijale

Uue presidendi ootus

Kindel on see, et Eesti spordis ei toimu suuri positiivseid muutusi enne, kui EOK juhtimises on asjad taas paigas. Kohus on praeguse presidendi Neinar Seli suhtes oma sõna öelnud ning vaatamata sellele, et paljudele spordiinimestele tundub asjade selline käik ebaõiglane, pole presidendi vahetusest pääsu.

30.12.2015 04.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto