Sisukord
Eesti
Postimees
31.12.2015
Eesti Male Mälumäng Palju õnne Horoskoop Dilbert Uue presidendi ootuses Postimehe aasta parimad videod ja fotod Spioonivahetus Piusa sillal «Mendid» ja «kitsed» jäägu minevikku Eesti lühiuudised Tagakülg Itaalia pakub Eestile kaht pagulasperet Inimsmugeldajad on Eestisse toonud sadu rändajaid Migrandid Eestis ja Euroopas Missiooniüksuse juht Toomas Malva: põgenikud on nagu vesi Postimehe dok. Laevakaitsjate lugu: 800+ Indias kaotatud elupäeva Majandus Majanduse lühiuudised Kokkuvõte: start-up-maailm asus purustama kivistunud ettevõtlust Välismaa Usk ja vägivald, islam ja islamism Terroritule alla sattunud Euroopa tõi sõdurid tänavatele Spalta_välised Arvamus Mart Laar aastalõpuintervjuus: ei tasu pehmoks muutuda In Memoriam 2015 Margus Laidre essee: kelle sõna valitseb maailma? Kultuur PÖFF, esimest aastat A-klassis Pärdi juubel tõi Eestisse Robert Wilsoni Kamaluga emotsioone, mõelge – meie filmist! NO99 on endiselt olulisim teater Tormis rabas ja tehases Piret Raud kõige popim lastekirjanik Lauri Vasara õnnestunud debüüt Berliinis Sergo Varese võimas roll Cumberbatchi «Hamletis» Loojad said riigipalgale Metsaruuporite hääl kaigub üle maailma Sport Spordi lühiuudised Aasta möödas, ikka samad probleemid Jaan Kirsipuu: vaja oli mõttelaadi värskendada Schumacheri ümber on jätkuvalt rohkelt spekulatsioone Dopingupatud ähvardavad nurjata venelaste Rio-sõidu AK Margus Laidre essee: kelle sõna valitseb maailma? Tartu Kommunism kiviga visata ehk aastalõpp 2015 nõukogude Tartus Meelelahutus Koomiks Sudoku

«Mendid» ja «kitsed» jäägu minevikku

6 min lugemist

Riigi peaprokurör Lavly Perling räägib, et prokuratuuri eesmärk on tõsta inimeste usaldust riigi vastu. Et inimesed tajuksid, et Eestis on võimalik asju ajada korruptsioonivabalt. Et korruptanti ei valitaks linna- või vallavolikokku tagasi.

Tellijale Tellijale

-Täna (vestlus toimus 16. detsembril) mõistis Tartu maakohus korruptsioonis süüdi Mustvee endise linnapea Pavel Kostromini, kes esitas fiktiivseid autoremondiarveid ja sai nii endale umbes 8500 eurot. Talle mõisteti karistuseks kaks aastat vabadusekaotust tingimisi, mis arvestades, et kuriteo pani toime linnapea, pole kindlasti kooskõlas ühiskonna ootusega. Kuidas peaprokurör karistusi näeb?

Minu arvates on oluline, et karistus oleks vältimatu. Et karistuse saanu tõesti tunnetaks seda.

30.12.2015 04.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto