Sisukord
Eesti
Postimees
31.12.2015
Eesti Male Mälumäng Palju õnne Horoskoop Dilbert Uue presidendi ootuses Postimehe aasta parimad videod ja fotod Spioonivahetus Piusa sillal «Mendid» ja «kitsed» jäägu minevikku Eesti lühiuudised Tagakülg Itaalia pakub Eestile kaht pagulasperet Inimsmugeldajad on Eestisse toonud sadu rändajaid Migrandid Eestis ja Euroopas Missiooniüksuse juht Toomas Malva: põgenikud on nagu vesi Postimehe dok. Laevakaitsjate lugu: 800+ Indias kaotatud elupäeva Majandus Majanduse lühiuudised Kokkuvõte: start-up-maailm asus purustama kivistunud ettevõtlust Välismaa Usk ja vägivald, islam ja islamism Terroritule alla sattunud Euroopa tõi sõdurid tänavatele Spalta_välised Arvamus Mart Laar aastalõpuintervjuus: ei tasu pehmoks muutuda In Memoriam 2015 Margus Laidre essee: kelle sõna valitseb maailma? Kultuur PÖFF, esimest aastat A-klassis Pärdi juubel tõi Eestisse Robert Wilsoni Kamaluga emotsioone, mõelge – meie filmist! NO99 on endiselt olulisim teater Tormis rabas ja tehases Piret Raud kõige popim lastekirjanik Lauri Vasara õnnestunud debüüt Berliinis Sergo Varese võimas roll Cumberbatchi «Hamletis» Loojad said riigipalgale Metsaruuporite hääl kaigub üle maailma Sport Spordi lühiuudised Aasta möödas, ikka samad probleemid Jaan Kirsipuu: vaja oli mõttelaadi värskendada Schumacheri ümber on jätkuvalt rohkelt spekulatsioone Dopingupatud ähvardavad nurjata venelaste Rio-sõidu AK Margus Laidre essee: kelle sõna valitseb maailma? Tartu Kommunism kiviga visata ehk aastalõpp 2015 nõukogude Tartus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Spioonivahetus Piusa sillal

3 min lugemist
26. septembril vahetas Eesti Piusa sillal Aleksei Dresseni Eston Kohvri vastu. FOTO: Rossija 24

Rahaahnusest ajendatuna riigireeturiks hakanud Aleksei Dressen ohkas Piusa jõe sillal kergendatult alles Venemaa poolele jõudnuna – ta polnud oma vahetamises ekskolleegi Eston Kohvri vastu kindel lõpuni, sest venelastel oli teda vaja vaid propagandaks. Luuremaailmas on see libedal jääl kõndimine.

Tellijale Tellijale

«Teadsin, et venelased omasid ei jäta.» See on riigireetur Viktoria Dresseni kuulus lause, mille ta ütles Vene telekanalile Moskva vaksali raudteeperroonil oma kuriteokaaslasest abikaasat oodates.

See lause kõlab uhkemalt, kui on elu Venemaal. Tegelikult on venelased omasid maha jätnud palju. Viimati siis, kui Ukrainas illegaalselt sõdivaid regulaarväelasi kremeeriti ja nende tuhk laiali puistati. Pole hukkunuid – pole probleemi. Või siis, kui sealsamas Ukrainas vangi langenud eriväelasi keelduti omaks tunnistamast, sest see ei sobinud meedias loodud legendiga.

30.12.2015 04.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto