Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
06.01.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kiil ja Kaljurand pääsevad vahi alt valve alla Palju õnne Tali tuli Tagaots Sotsiaalministeerium lõikas näppu Kuressaare haigla ravimaht võib oluliselt kahaneda Andmelao rajamine takerdus julgeolekuohu tõttu Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Majandus ELi palgasaajate tipus leidub viis eestlast Eestlasest tehasejuht Hiinas: sealne ärikultuur on Eestile vastupidine Välismaa Välismaa lühiuudised Vene korruptsioon võib mürgitada nende äripartnereid Rootsi kaitseanalüüs tunnistab migratsiooni tõsiseks ohuks Arvamus Hendrik Alla: hobuse vorst Juhtkiri: sobimatu mäng lapsevanemate närvidel Allar Jõks, Carri Ginter: 2016 – eestlase piitsaga kasvatamise aasta Päeva karikatuur Postimees 1932. aastal: surmaotsus salaviinale Soomes Kultuur Välisministeeriumi kultuuripreemiad pälvisid Veljo Tormis ja Aare Hõrn Klouni silmade kaudu Sport Pehrsson: keskendume Rootsi vastu oma tööle Suure meistri esimene suur tulemine Spordi lühiuudised Olümpiamedalite ootus, utoopilised plaanid ja vaba ametikoht Tarbija Majanduse lühiuudised Munarakkude külmutamine on võimalik kahes kliinikus Mis muutub tänavu tervise valdkonnas? Noored eestlased päästavad Indias elusid Tartu Raekoja kellamäng paisub uhkemaks Külm sunnib hädasolijad varjupaika Pealehakkamine päästab Eesti spordi Teateid tegelikkusest ehk Elu võimalikkusest lasteaias Riiklikud lastekaitsjad alustavad Tartus tööd Uudishimu toob Kaja Kruusi ellu värve Meelelahutus Koomiks Sudoku

Raekoja kellamäng paisub uhkemaks

3 min lugemist
Tartu raekoja kellamäng koosneb praegu 18 kellast, linn soovib tellida kellasid juurde nii, et neid oleks kokku kuni 30. FOTO: Kristjan Teedema

Veel jaanuari jooksul kavatseb Tartu linn selgeks teha, kui mitu kella oleks võimalik raekoja populaarsele kellamängule lisada, et suurendada heliulatust ja sellega ka võimalikku repertuaari.

Tellijale Tellijale

Tartu raekoja kellamäng koosneb 18 kellast ja nii on see olnud 2001. aastast saadik, kui Karlsruhes valmistatud kellad torni üles seati.

Muusik Merle Kollom ütles, et Tartu kellamäng on väga kvaliteetne muusikainstrument väga heas asukohas ning seda on lihtne kasutada, sest muusikapalasid saab mugavasti salvestada. «On küsitud, kas ma käin haamrikesega kellasid löömas,» muigas Kollom.

05.01.2016 07.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto