Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
06.01.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kiil ja Kaljurand pääsevad vahi alt valve alla Palju õnne Tali tuli Tagaots Sotsiaalministeerium lõikas näppu Kuressaare haigla ravimaht võib oluliselt kahaneda Andmelao rajamine takerdus julgeolekuohu tõttu Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Majandus ELi palgasaajate tipus leidub viis eestlast Eestlasest tehasejuht Hiinas: sealne ärikultuur on Eestile vastupidine Välismaa Välismaa lühiuudised Vene korruptsioon võib mürgitada nende äripartnereid Rootsi kaitseanalüüs tunnistab migratsiooni tõsiseks ohuks Arvamus Hendrik Alla: hobuse vorst Juhtkiri: sobimatu mäng lapsevanemate närvidel Allar Jõks, Carri Ginter: 2016 – eestlase piitsaga kasvatamise aasta Päeva karikatuur Postimees 1932. aastal: surmaotsus salaviinale Soomes Kultuur Välisministeeriumi kultuuripreemiad pälvisid Veljo Tormis ja Aare Hõrn Klouni silmade kaudu Sport Pehrsson: keskendume Rootsi vastu oma tööle Suure meistri esimene suur tulemine Spordi lühiuudised Olümpiamedalite ootus, utoopilised plaanid ja vaba ametikoht Tarbija Majanduse lühiuudised Munarakkude külmutamine on võimalik kahes kliinikus Mis muutub tänavu tervise valdkonnas? Noored eestlased päästavad Indias elusid Tartu Raekoja kellamäng paisub uhkemaks Külm sunnib hädasolijad varjupaika Pealehakkamine päästab Eesti spordi Teateid tegelikkusest ehk Elu võimalikkusest lasteaias Riiklikud lastekaitsjad alustavad Tartus tööd Uudishimu toob Kaja Kruusi ellu värve Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uudishimu toob Kaja Kruusi ellu värve

4 min lugemist
Raamatukoguhoidja Kaja Kruus armastab väga oma tööd raamatute keskel. Aga sellest üksi ei piisa. FOTO: Sille Annuk

Kaja Kruusile meeldivad targad ja huvitavad inimesed. Ta ütleb, et ta isegi sõltub neist natuke. Ta töötab Tartu ülikooli raamatukogus, elab Supilinnas ning tööle minnes ja töölt tulles jääb talle ette Tartu rahvaülikool.

Tellijale Tellijale

Sellesse Tartu rahvaülikooli Pepleri tänava majja Kaja Kruus justkui toppama jääbki. Asi on võtnud koguni sellise pöörde, et teda kui väga mitmekülgsete huvidega keeleõppijat on märgatud ja nimetatud Tartu rahvaülikooli 2015. aasta õppijaks.

Tõsi on see, et juba paar aastat käib Kaja Kruus õpetaja Krista Pisukese inglise keele tundides. Viimasel sügissemestril osales vestluskursustel ning kavatseb nendel käimist kevadsemestril jätkata.

05.01.2016 07.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto