N, 28.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Suusamägedel käib töö päeval ja ööl

Risto Mets
, reporter
Facebook
Comments
Suusamägede ehitajatel on praegu käed kibedat tööd täis. Väikse Munamäe ja Kuutsemäe suusakeskuste juht Priit Tammemägi (paremal) ja Väiksele Munamäele lumeparki ehitava Baltic Snowpark Agency eestvedaja Janis Jansons astusid vaid korraks lumetraktorist välja, et oma plaanidest rääkida.
Suusamägede ehitajatel on praegu käed kibedat tööd täis. Väikse Munamäe ja Kuutsemäe suusakeskuste juht Priit Tammemägi (paremal) ja Väiksele Munamäele lumeparki ehitava Baltic Snowpark Agency eestvedaja Janis Jansons astusid vaid korraks lumetraktorist välja, et oma plaanidest rääkida. Foto: Margus Ansu

Otepää ümbruse suusamägedel käib praegu vilgas töö nii päeval kui ööl, et olla nädalalõpul valmis mäesuusasõpru võõrustama.

«Ega siin palju aega ole, varsti on jälle kevad käes,» tõdes eile Kuutsemäe ja Väikse Munamäe suusakeskuste eestvedaja Priit Tammemägi, kes hüppas Tartu Postimehe palve peale vaid korraks lumetraktorist välja.

Esimesed laskumisrajad mõlemal mäel on juba avatud ja mida päev edasi, seda rohkem nõlvu lisandub.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles