Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
08.01.2016
Eesti Palju õnne Dilbert Riigikontroll soovitas eripensionidest loobuda Tagakülg Hinnatõusu põhjused E-riigis sunnitakse perearste tegema bürokraadi tööd Pakane ja naabrimemm hoiavad noort peret veeta Mitme relva keeldu ei tule Esikülg 8. jaanuar Raha hakkab liikuma koos abivajajaga Politsei hakkab uimastitarvitajaid hoiatama SMSiga Saaremaa liinile jäi talveks vaid üks parvlaev Eesti lühiuudised Horoskoop Sel aastal pöördub Eesti näoga mere poole Male Sotsiaalministeerium veab uut eripensionireformi Majandus USA vaatajate lemmikuid Netflix Eestis ei näita Margus Allikmaa: miks mitte Netflixiga midagi koos toota Netflixi tulek Eesti teletegijate põlvi nõtkuma ei pane Hiina raputas maailma aktsiaturge Välismaa Kas Põhja-Koreal on vesinikupomm – selles on küsimus Reisiuudised Arglik Kim naudib julmust ja luksust Hiina raputas maailma aktsiaturge Lepe USAga ei too meile GMOsid ega kloorikanu 13 näpunäidet, kuidas talitada terrorirünnaku ajal Arvamus Henrik Roonemaa: ja Lottet ikka ei ole Juhtkiri: ühe relva riik Anneli Habicht: korraldamata juhtum, abivahenditest rääkimata Mihhail Lotman ja Mall Hellam: anonüümsete kommentaaride poolt ja vastu Päeva karikatuur Evelyn Kaldoja: migratsiooni jälg Postimees 1915. aastal: teateid Eesti sõjameeste üle Tõnis Saarts ja Marleen Allemann: Eesti näib olevat liidrikriisis Kultuur «Lotte» jäi «Savisaarele» alla Postimees on Kuldgloobustel kohal Ma tahaksin Lauriga rääkida Sport Bärengrubi profikarjäär sai läbi Spordi lühiuudised Boris Gelfand: males paljast andest ei piisa Kaarel Täll: koondiste üheshingamisest Sloveenia imemees Peter Prevc: igavesest kaotajast võidurobotiks Kaks eri lähenemist, esialgu valitseb Loeb Tallinn Fotouudis: Ähvardav loodus Toompeal Sel aastal pöördub Eesti näoga mere poole Tarbija E-riigis sunnitakse perearste tegema bürokraadi tööd Reisiuudised 13 näpunäidet, kuidas talitada terrorirünnaku ajal Tartu Pakane ajab ahju peale Jaak Kikas: ja siis hakkadki pildis nägema nägusid, lõustu ja deemoneid Lapsed õpivad laagris paremini keskenduma Uus bussiliin läheb Ropka rahvast kaugelt mööda Lumerõngapark avab homme rajad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pakane ajab ahju peale

2 min lugemist
Roosi veedab praeguseid külmi päevi kõige parema meelega oma Supilinna kodus sooja leso peal. FOTO: Sille Annuk

Supilinna kass Roosi jälgis eile, kuidas tema perenaine Kristiina Põllu hommikul ärkas, esimese asjana radiaatori tööle pani ning asus siis pliiti ja ahjusid kütma. Vanad Postimehed on kõik juba ahju aetud, nii et nüüd tuleb kehvemat tulehakatust kasutada.

Tellijale Tellijale

Roosil on ahju kütmisega kasud sees, sest kõige parema meelega veedab ta praeguseid külmi päevi pererahva magamistoas sooja leso peal. Seni on pererahvas saanud hakkama kord päevas, igal õhtul, ahjude kütmisega, kuid kolmapäeval jäid ahjud kogemata liialt kauaks lahti, nii et eile hommikul oli tuba tavatult külm.

Kui külm, seda Kristiina Põllu ei tea, sest termomeetrit nende peres pole. Küll aga olid vanade puitakende klaasid hakanud jäätuma. «Rõõmustasin, et kraanist vesi veel voolas,» rääkis ta ennelõunal ootamatult ukse taha ilmunud ajakirjanikule ja fotograafile.

07.01.2016 09.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto