Sisukord
Välismaa
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (28) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (1) Börsidel käib veresaun (1) «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole (1) Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (3) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (1) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (4) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (3) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kölni võimud on vahistanud hulga asüülitaotlejaid

3 min lugemist
Eile saabus Kölni katedraali juurde performance’i tegema Šveitsi kunstnik Milo Moire, käes plakat kirjaga «Austage meid! Me pole saakloomad, isegi kui me paljad oleme.» FOTO: OLIVER BERG/AFP

Saksa võimud teatasid eile, et on seoses Kölni uusaastaöö sündmustega kinni pida+nud 31 kahtlusalust, kelle seas oli 18 asüülitaotlejat, keda kahtlustatakse kehavigastuste tekitamises ja vargustes. Politsei tegevusetuse pärast uusaastaööl kaotas koha Kölni politseiülem.

Tellijale

Kuigi politsei on saanud kaebusi ka seksuaalse ahistamise kohta, pole neis tegudes kedagi veel kahtlustatavaks kuulutatud.

Siiski leiti kahe vahistatu nutitelefonist videojäädvustus, kus oli näha rähklemist ja naiste ahistamist, teatas eile Saksa ringhääling WDR. Peale selle leidis politsei paberi, millele olid kirjutatud araabia keelest saksa keelde tõlgitud fraasid stiilis «kenad rinnad», «ma tapan su ära» ja «ma tahan sinuga seksida».

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto