Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
11.01.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Rakvere ammoniaagiõnnetuses hukkus masinist Pakasepäevil on varjupaik kui viietärnihotell Savisaare kuriteokahtluses paljastub uus episood Eesti lühiuudised Avandi: äge, kui Catherine Deneuve on konkurent Esikülg 11.01 «Kus see Eesti on?» Majandus Finantsstrateegidel on vesi ahjus Aafrika eeskuju annab eestlastele energeetilise sõltumatuse Välismaa Välismaa lühiuudised Pariisi Vabariigi väljakul mälestati mulluste rünnakute ohvreid ISIS jagas uusi hoope Egiptuse turismile Barcelona eraldumishuvilistel õnnestus koalitsioon ära teha Arvamus Oliver Lomp: naabrite peale kade Lugejakiri: miks me peaksime maavarasid uurima? Kalle-Kaspar Sepper: Eesti-Mehhiko poisi lapserööv – kes vastutab? Juhtkiri: NATOga või NATOta? Päeva karikatuur Taavi Minnik: võit surma üle Postimees 1899. aastal: Makedonia küsimus Juta Saarevet: kuidas sai alguse palju pahameelt tekitanud abivahendireform Kultuur Kultuuri lühiuudiseid Sport Liider Pärnu andis edu käest ja kaotas Selverile Spordi lühiuudised Super Bowl jäi taas vaid unistuseks Vanamoodsus kukutas treeneri Djokovic on omaette klassist, aga kui kauaks? Enneolematult võimsa norralase rekordiline võit Tallinn Pakasepäevil on varjupaik kui viietärnihotell Tartu Lasteaias võib käia tasuta või maksta iga kuu hiigelsummasid Jahimehed tõrguvad tiineid emiseid laskmast Tartu ringkonnakohus küsib ajaloolist kodu tagasi Koerad kolisid külmaga kuudist katuse alla Tartu näiline lastesõbralikkus Kunstilinn Tartu. Protsendiga ja ilma Noored murdsid pead põletavate probleemide kallal Robotid võtsid mängulaual mõõtu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tartu näiline lastesõbralikkus

2 min lugemist

Riik ja omavalitsused peaksid pakkuma kõigile lastele võrdseid arenguvõimalusi, lähtudes laste eeldustest ja huvidest. Kuid kui jutt käib näiteks alushariduse kättesaadavusest, siis kahjuks see nii ei ole, näitab ka tänases Tartu Postimehes trükitud Eesti kaart lasteaiatasude suurustega.

Tellijale Tellijale

Seadus lubab lasteaiatasu suuruseks kehtestada kuni 20 protsenti alampalgast, Tartu on tasu kehtestanud 15 protsenti. See teeb praeguse 430-eurose alampalga juures lasteaiatasu suuruseks 64,50 eurot.

Jah, Tartu, kes armastab tutvustada end laste- ja noortesõbraliku linnana, jagab beebidele hõbelusikaid ja avab igal lastekaitsepäeval mänguväljaku, on hinnatõstmise ja hinnataseme poolest esirinnas, lasteaiatasudelt antavad soodustused on meil aga marginaalsed.

09.01.2016 12.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto