Sisukord
Arter
Postimees
16.01.2016
Eesti Eesti anestesioloog pälvis Soome aumärgi Mälumäng Valge Roosi orden eramuuseumi loojale Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Seakorjused saavad mullaks Tagakülg Esikülg 16.01 Sillamäe Kalevi buss sõitis teelt välja Eesti lühiuudised Võlausaldajad otsustasid Estonian Airi tegevuse lõpetamise Maailma naftakriis jätab Kohtla-Järvel 500 inimest tööta Kas Obama suutis? Professor: tagasiränne kogub hoogu Välismaa Merkel saatis Baierist saabunud põgenikud tagasi Odini Sõdurid turvatunnet ei suurenda Välismaa lühiuudised Arvamus Päeva karikatuur Postimees 1919. aastal: enamlaste hirmutööd Kas Obama suutis? Moodne Eesti juht Türmis tagasi Rüütel tormas appi Juhtkiri: mure Ida-Virumaa pärast Artemi Troitski veste: mullune Venemaa – närviline ja sumus Aare Pilv: nüansimeele kriis Kultuur Kuningas purgis! Sõbralik džäss Leige verepulmamuusika Traagiline funkspiraal Kitarrimuusikasõpradele kohustuslik Tõde ja õigus Islandi moodi Nad teavad sust kõike Vöödiline perelisa Väga võluv võlumaailm Vahet ei ole Sport Dakari rallil rekordi uuendamise poole Sildaru peaproov õnnestus tänu šveitslastele Spordi lühiuudised Austraalia lahtised: võimsad soosikud ja igavene teine AK Peeter Langovitsi tagasivaade: salapärase M-Klubi tegevus saab avalikuks Nädala plaat. Kosmoses ei tantsita Delbeke: Euroopa loob energialahenduste lapitekki Leige verepulmamuusika Kuningas purgis! Kitarrimuusikasõpradele kohustuslik Sõbralik džäss Jüri pihl lahendab taksokriisi Traagiline funkspiraal Härra Kupce kuldsed päevad Viimane veerg Teeme rahval tuju paremaks Infosõda ei tasu surmtõsiselt võtta. Lihtsalt naera Aare Pilv: nüansimeele kriis Arter Kes ma olen? Mälumänguturniiril võib õige vastus tulla viimasel sekundil Suhted on me elus selleks, et saaksime areneda Eesti kuulsaima maletaja pojapoeg kaitseb kahte kõmulist tegelast Holger Marjamaa – nahk valge, hing must Sean Penni vastuoluline rollilahendus Ka lehmalaudas kahiti ja vangerdati Ivo Felt: olen elanud nii, et ei puhka Meelelahutus Koomiks Sudoku

Suhted on me elus selleks, et saaksime areneda

5 min lugemist
Kadri Luik ja Margus Vaher. FOTO: Mihkel Maripuu

Nii usuvad suhteblogija Kadri Luik (29) ja laulja Margus Vaher (32), kes oma suhte- ja elukogemusi, teadmist ja peegeldusi huviga kuulavale publikule pakuvad. Novembris esimest korda toimunud vestlusõhtu «Mis tegelikult loeb?» läks täissaalidele. Arter uuris, miks nad selliseid asju teevad, millest täpsemalt räägivad ja milline on nende omavaheline suhe.

Tellijale Tellijale

EESSÕNA

Margus Vaher (edaspidi M. V.): Me ei ole Kadriga kunagi paar olnud, lihtsalt väga head sõbrad juba kümme aastat – ja sõpradega ei magata. Usume, et kui inimesed n-ö võnguvad samal lainepikkusel, ei mängi sugu sõpruses rolli.

15.01.2016 18.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto