Sisukord
Eesti
Postimees
15.01.2016
Eesti Riigikogu langetas valimisea kohalikel valimistel 16 aastale Dilbert Eesti soovib Indiaga erilepet laevakaitsjate kodumaale toomiseks Tõstukid vihtusid valssi tantsida Eesti lühiuudised Tagakaas Lähedased ei mõista: kolm hukkunut, aga süüdlast pole Reformierakond saab uue peasekretäri Esikülg 15. jaanuar Hiiglasliku lumemütsiga sõiduk tänaval IRL sepitseb comeback’i: Isamaa 2.0 Keskerakond jätkab vaidlust uue põhikirja nimel Kuidas IRL praegusesse seisu jõudis? Horoskoop Eesti lühiuudised Male Andrei Katkov: Sillamäe naftatehasel on perspektiivi Majandus Majanduse lühiuudised Tõstukid vihtusid valssi tantsida Valdo Kalm: usun, et Tallinna Sadam pole korruptsioonist läbi imbunud Välismaa Välismaa lühiuudised Ahistamine araabia stiilis ehk mis on taharrush gamea? Vaikinud Rootsi politseid tabas kriitika Arvamus Andrus Karnau: liberaalse maksupoliitika embuses Jaan Männik: kuidas päästa IRLi? Jaak Allik: suure taktiku Savisaare pisike poliitika Juhtkiri: kriteeriumiks saab praktika Andres Reimer: kahjulik algatus Olev Remsu: Putini viimane intervjuu Päeva karikatuur Postimees 1926. aastal: lumelabidaskandaal Sport Spordi lühiuudised WADA vastuoluline raport süüdistab IAAFi ulatuslikus korruptsioonis Presidendi vaikne taandumine ja poliitraha kauplemine Rein Taaramäe: esimest korda profikarjääri jooksul on mul treener, kes minust tõeliselt hoolib Tarbija Luksushotell pakub kõike, kui vaid raha jätkub Reisiuudised Tartu Tartu bussikleeps kipub vahel tõrkuma Tartu tänavakunstist ilmub raamat Särav valgus äratab zooloogiamuuseumi vanad tuttavad uuele elule Külastajad jõuavad Maa ja elustiku arenguloo kaudu tänapäeva Puukool astus taimede kasvatuses sammu edasi Kunstnik ja kuraator lavastasid jalutuskäigu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hiiglasliku lumemütsiga sõiduk tänaval

1 min lugemist
Selline lumemüts võib autojuhile trahvi kaasa tuua. FOTO: Eero Vabamägi

Postimehe fotograaf Eero Vabamägi pildistas eile autoga tööle sõites Tallinnas Luise ja Suur-Ameerika tänava kandis liikuvat sõidukit, mille katusel kõrgus kõrge lumehunnik. «Kui kõrge tohib selline lumemüts olla? Kas see on ka seadusega karistatav, kui see on liiga kõrge?» uuris üks lugeja lumemütsiga auto kohta.

Tellijale Tellijale

Põhja prefektuuri liiklustalituse juht Sirle Loigo ütles, et liiklusseaduse järgi peab juht enne rooli istumist veenduma, et sõiduki tehniline seisukord võimaldab sõita enesele ja kaasliiklejatele ohutult. Enne sõidu alustamist tuleb veenduda, et puhtad oleksid nii tuled, registreerimismärgid kui ka juhi vaateväljas olevad aknad ja peeglid.

«Pildilt on näha, et vähemalt tagumised aknad ei ole puhtad ja seega on ka juhi vaateväli piiratud. Kuid veelgi olulisem on see, et pidurdades või kiirendades võib see lumi pudeneda kas tema enda või taga sõitja esiklaasile. Suuremal kiirusel hakkab see lumi tuiskama, vähendades oluliselt kõigi taga sõitvate autode nähtavust,» sõnas Loigo.

14.01.2016 16.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto