L, 10.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Sellise kaitsega pole võimalik võita

Peep Pahv
Facebook Twitter
Comments
Kalev/Cramo ja Nymburki vahelist VTB Ühisliiga kohtumist Saku suurhallis segasid kaks hullunud fänni, kes keset mängu väljakule jooksid. Kalev kaotas kohtumise 70:99.
Kalev/Cramo ja Nymburki vahelist VTB Ühisliiga kohtumist Saku suurhallis segasid kaks hullunud fänni, kes keset mängu väljakule jooksid. Kalev kaotas kohtumise 70:99. Foto: Jaanus Lensment

KORVPALL. «Kahjuks tuleb tunnistada, et kaitse lonkab meil kohe väga palju,» tõdes Kalev/Cramo korvpallimeeskonna tagamees Rain Veideman. Mängumehe raskel väljaütlemisel oli selge põhjus: Kalev lasi tšehhide Nymbrukil visata 99 punkti. Mõistagi tähendas see ühtlasi Ühisliigas järjekordset kaotust. 

«Mängu eel oli meil nagu alati plaan võita… mis valesti läks, ei oska kohe ütelda. Lasime vastased mingil hetkel kuumaks ja pidama neid enam ei saanud,» rääkis Veideman. «Peame hoidma vastast 70 punkti ligi, kui vastane viskab rohkem, läheb meil juba raskeks.»

Kaotuspunktid 70:99 näitavad, et Kalevi rünnak ja visketabavus polnud seekord samuti kuigi head, kuid allajäämise tagamaad peituvad siiski kaitsemängus. Eksiti meeskondlikult, kuid eriti valusalt jäädi jänni mõne mehe individuaalse kaitsemängu tõttu. Nymbruki mängijad harutasid Kalevi kaitsemängu üksipulgi laiali, pääsesid üsna kergelt viskele ja olid täpsed.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles