Sisukord
Eesti
Tänane leht
19.01.2016
Eesti Male Öine patrull ühiskondade kokkupõrkejoonel Dilbert Palju õnne Mälumäng Horoskoop Viieaastase karistuse põhjendus Tagakülg Peaprokurör kummutas väite massilisest jälitamisest Esikülg 19. jaanuar Kolme veoki kokkupõrkes sai ühe juht raskelt viga Sotsid kutsuvad keskerakondlasi enda ridadesse Eesti lühiuudised Majandus Mis viis Eesti Energia varade allahindamiseni? Majanduse lühiuudised Kava muudab kogumispensioni väljamaksed paindlikumaks Välismaa Lumi kimbutab Jaapanit Rändekriisi tagajärjeks võib kujuneda maksutõus Välismaa lühiuudised Arvamus Gert Jostov: kuidas ehitada uut Eestit? Ruth Alas: kas noored tõesti ei kõlba juhiks? Mall Hellam: kommentaariumi kvaliteedikontroll Joosep Värk: Integratsioon 2.0? Juhtkiri: konfliktilahendajad eestlased Postimees 1939. aastal: vee asemel põlevat gaasi Päeva karikatuur Kultuur Monument sitaga loopimisele Sport Seinäjoki pakkus Kingile lepingut Rooba loodab nõrgemast liigast kasu lõigata Spordi lühiuudised Kerde: miks me ise rohkem trenni ei tee? Rocki kaotus tähendaks tavalisest varasemat põnevuse kadumist Tipptennise segane seis suure skandaaliga Pareiko leidis jalgpalli asemel hoopis uue väljakutse Tallinn Jääkarud saavad sobiva elamise Kolme veoki kokkupõrkes sai ühe juht raskelt viga Tarbija Tulevikus ei pruugi salasõnu enam vaja minna Tartu Külmad klassid sunnivad tunde ümber kolima Poepõrandate ohutust ei kontrolli keegi Talitriatleedid kogunevad nädalalõpul Otepääle Töö ja õpingud meelitavad linna elama Kuningriigipäevi elustab mälus pildivalik Meelelahutus Koomiks Sudoku

Viieaastase karistuse põhjendus

3 min lugemist
Laevakaitsjad Raigo Kustman (vasakul) ja Dmitri Pappel mullu detsembris Chennai linnas oma ajutises elukohas. FOTO: Sander Ilvest

Kuigi laevakaitsjate advokaat Palanivel Muthusamy on kinnitanud, et India kohtus suudeti ümber lükata peaaegu kõik eelmisel nädalal süüdi mõistetud laevakaitsjatele esitatud süüdistused, selgub kohtuotsusest, et viiest süüdistusest langes ära vaid kaks.

Tellijale Tellijale

Kohtuotsus on 159 lehekülge pikk ja üsna detailne. Põhjalikult on kirjeldatud süüdistaja seisukohti ja kohtu argumentatsiooni.

Meeste kaitsele on eraldi pühendatud ainult üks alapunkt, umbes poole lehekülje pikkune selgitus, kus kõik 35 laevakaitsjat kinnitavad, et nad ei ole midagi valesti teinud ja on süütud, on veetnud kuus kuud vanglas, ei mõista kohalikku keelt ning paluvad, et advokaat saaks neid esindada.

18.01.2016 20.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto