Sisukord
Eesti
Tänane leht
19.01.2016
Eesti Male Öine patrull ühiskondade kokkupõrkejoonel Dilbert Palju õnne Mälumäng Horoskoop Viieaastase karistuse põhjendus Tagakülg Peaprokurör kummutas väite massilisest jälitamisest Esikülg 19. jaanuar Kolme veoki kokkupõrkes sai ühe juht raskelt viga Sotsid kutsuvad keskerakondlasi enda ridadesse Eesti lühiuudised Majandus Mis viis Eesti Energia varade allahindamiseni? Majanduse lühiuudised Kava muudab kogumispensioni väljamaksed paindlikumaks Välismaa Lumi kimbutab Jaapanit Rändekriisi tagajärjeks võib kujuneda maksutõus Välismaa lühiuudised Arvamus Gert Jostov: kuidas ehitada uut Eestit? Ruth Alas: kas noored tõesti ei kõlba juhiks? Mall Hellam: kommentaariumi kvaliteedikontroll Joosep Värk: Integratsioon 2.0? Juhtkiri: konfliktilahendajad eestlased Postimees 1939. aastal: vee asemel põlevat gaasi Päeva karikatuur Kultuur Monument sitaga loopimisele Sport Seinäjoki pakkus Kingile lepingut Rooba loodab nõrgemast liigast kasu lõigata Spordi lühiuudised Kerde: miks me ise rohkem trenni ei tee? Rocki kaotus tähendaks tavalisest varasemat põnevuse kadumist Tipptennise segane seis suure skandaaliga Pareiko leidis jalgpalli asemel hoopis uue väljakutse Tallinn Jääkarud saavad sobiva elamise Kolme veoki kokkupõrkes sai ühe juht raskelt viga Tarbija Tulevikus ei pruugi salasõnu enam vaja minna Tartu Külmad klassid sunnivad tunde ümber kolima Poepõrandate ohutust ei kontrolli keegi Talitriatleedid kogunevad nädalalõpul Otepääle Töö ja õpingud meelitavad linna elama Kuningriigipäevi elustab mälus pildivalik Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sotsid kutsuvad keskerakondlasi enda ridadesse

2 min lugemist
Kadri Simson ja Aadu Must. FOTO: Liis Treimann

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni esimees Andres Anvelt kinnitas, et sotsiaaldemokraadid tegelevad keskfraktsiooni nii-öelda Kadri Simsoni tiiva saadikute enda hulka kutsumisega, samas Simson eitas seda.

Tellijale Tellijale

«Selline töö peab alati käima, midagi halba selles ju pole,» ütles Anvelt. «Ikka suheldakse, kui mõnel erakonnal on segasemad ajad, ning tegemist on väärt poliitikute ja maailmavaateliselt sarnaste inimestega. Ka meie valimisprogrammid on sarnased.»

Keskfraktsiooni esimees Kadri Simson nimetas samas jutte ülemeelitamisest «spinniks». «See on spinn, mis kindlasti ei vasta tõele, ja ilmselt pole see alguse saanud ka üheltki selliselt inimeselt, kes midagi teab. Ma pole sel aastal kohtunud ühegi sotside juhiga ja ilma kohtumiste ja kontaktideta pole võimalik meelitada,» lausus Simson.

18.01.2016 20.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto