Sisukord
Arvamus
Tänane leht
20.01.2016
Eesti Mälumäng Mis on dissotsiatiivne fuuga? Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Esikülg 20. jaanuar Töökogemus võib hakata asendama tasemeharidust Õigeusklikud tegid jäise supluse Eesti lühiuudised Tagakülg Talvik süüdistab politseijuhti raha kuritarvitamises Politseijuhid skandaalide keerises Mees, kes kõndis taevasse Põgenike saabumiseks tuleb veel palju tööd teha Elmar Vaher: minu jaoks oli oluline osta hea töövahend Eesti stjuardessid on lennuks valmis Majandus TÄISMAHUS: EMT ja Elion kaovad ajalukku Majanduse lühiuudised Suurima elektritootja vara odavnes kardetust vähem Välismaa Venemaa harjub kasvava vaesuse ja mahajäämusega Välismaa lühiuudised Kudrini tulek annaks lootust reformidele Venemaal Venemaa harjub kasvava vaesuse ja mahajäämusega Arvamus Juhtkiri: piinlik lugu Mart Helme: tegusid, mitte narratiive Taavi Minnik: Poola tee ei vääri järgimist Vastukaja Erkki Bahovski: solvuks? Merje Leemets: Eesti kool oskab hoolida ka sõja eest põgenenud lastest Postimees 1931. aastal: «Otsustav võitlus» Kultuur «Pangalaenuga» tšillivad Toompere ja Võigemast Üllatavad hetked, rõõmsad (taas)kohtumised Sport Tarvas saadab kaks leegionäri koju Tarvas saadab kaks leegionäri koju Spordi lühiuudised Kontaveit eelistab kurvastamisele kaotusest õppida Rocki laatsaret võitles, aga eurosarjast langeti välja Ralf Aronit ootavad vormelimaailmas kõrgkooli eksamid Tarbija Uriinipidamatusele leidub lahendusi Lumerookimine võib südamele liiga teha Tartu Äsja puhastatud tee kattus lopaga Neli Tartumaa valda alustavad ühinemisläbirääkimisi, mida teevad teised? Vana staabihoone ja söökla leiavad lõpu Konguta plaanib kuulsa nahakunstniku ausammast Meelelahutus Koomiks Sudoku

Erkki Bahovski: solvuks?

2 min lugemist
Erkki Bahovski FOTO: Mihkel Maripuu

Kui Jürgen Ligi kutsus Jevgeni Ossinovskit sisserändaja pojaks ja tuli pahandus, asusid Ligit kaitsma inimesed, kelle arvates on meil solvumiskultuur. Kuid miks on samad inimesed vait, kui jutt käib «Tujurikkuja» laulust, küsib kolumnist Erkki Bahovski.

Tellijale Tellijale

Nädal pärast Charlie Hebdo verist aastapäeva avaldas satiiriajakiri karikatuuri, millel oli kujutatud eelmisel aastal uppunud süüria poiss, kuid pildi suurem osa rääkis sellest, et kui õnnetu poiss oleks suureks kasvanud, oleks temast saanud ahistaja Saksamaal. Karikatuuri suuremal osal on kujutatud kaht meest naist taga ajamas.

Avalikkuse reaktsioon oli ootuspäraselt tauniv. Ent ise islamistide rünnaku ohvriks langenud Charlie Hebdo karikatuur oli samuti reaktsioon politsei suutmatusele tagada aastavahetusel korda Kölnis. Kui Kölni linnapea Henriette Reker teeb avalduse, et saksa naised võiksid potentsiaalsetest ahistajatest hoiduda käepikkuse kaugusele, ja jääb sellele avaldusele truuks ka intervjuus Der Spiegelile, siis pole imestada, et ilmuvad säärased karikatuurid.

19.01.2016 21.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto