Sisukord
Eesti
Tänane leht
20.01.2016
Eesti Mälumäng Mis on dissotsiatiivne fuuga? Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Esikülg 20. jaanuar Töökogemus võib hakata asendama tasemeharidust Õigeusklikud tegid jäise supluse Eesti lühiuudised Tagakülg Talvik süüdistab politseijuhti raha kuritarvitamises Politseijuhid skandaalide keerises Mees, kes kõndis taevasse Põgenike saabumiseks tuleb veel palju tööd teha Elmar Vaher: minu jaoks oli oluline osta hea töövahend Eesti stjuardessid on lennuks valmis Majandus TÄISMAHUS: EMT ja Elion kaovad ajalukku Majanduse lühiuudised Suurima elektritootja vara odavnes kardetust vähem Välismaa Venemaa harjub kasvava vaesuse ja mahajäämusega Välismaa lühiuudised Kudrini tulek annaks lootust reformidele Venemaal Venemaa harjub kasvava vaesuse ja mahajäämusega Arvamus Juhtkiri: piinlik lugu Mart Helme: tegusid, mitte narratiive Taavi Minnik: Poola tee ei vääri järgimist Vastukaja Erkki Bahovski: solvuks? Merje Leemets: Eesti kool oskab hoolida ka sõja eest põgenenud lastest Postimees 1931. aastal: «Otsustav võitlus» Kultuur «Pangalaenuga» tšillivad Toompere ja Võigemast Üllatavad hetked, rõõmsad (taas)kohtumised Sport Tarvas saadab kaks leegionäri koju Tarvas saadab kaks leegionäri koju Spordi lühiuudised Kontaveit eelistab kurvastamisele kaotusest õppida Rocki laatsaret võitles, aga eurosarjast langeti välja Ralf Aronit ootavad vormelimaailmas kõrgkooli eksamid Tarbija Uriinipidamatusele leidub lahendusi Lumerookimine võib südamele liiga teha Tartu Äsja puhastatud tee kattus lopaga Neli Tartumaa valda alustavad ühinemisläbirääkimisi, mida teevad teised? Vana staabihoone ja söökla leiavad lõpu Konguta plaanib kuulsa nahakunstniku ausammast Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mees, kes kõndis taevasse

8 min lugemist
Mullu suvel pandi Tartus Baeri tänaval asuva tühja maja seinale kunstiprojekti raames 38 tartlase portreefotod, praegugi leiab hoonelt mälestuse linna popkultuurivedurist Kaarel Arbist (1982–2015). FOTO: Margus Ansu

Lõuna prefektuuris kadunute otsimisega tegelev Merike Raju ütleb, et ühtki Kaarel Arbi looga võrreldavat juhtumit pole tema praktikas olnud. «See kadumisjuhtum jääb alatiseks meelde. Ma ei ole kunagi saanud inimestelt nii palju vihjeid kui tema puhul,» lausus ta. «Eks ta oli ka silmatorkava välimusega.» Paraku sai politsei palju alusetuid või hilinenud vihjeid.

Tellijale Tellijale

Kultuuriajakirjanik ja indie-muusika DJ Kaarel Arb leiti möödunud aasta 4. detsembril Põltsamaa valla Annikvere küla vanast kaalukojast, viimased tõsiseltvõetavad teated tema kohta pärinevad aga 13. novembrist, mil ta oli teel Põltsamaalt Annikvere küla poole. Vaid 32-aastaseks elanud Arbi teekond sai alguse ligi kaks nädalat varem, juba 1. novembri hommikul, mil ta kõndis Tartust välja. Kokku võis mees kõndida vähemalt paarsada kilomeetrit.

Viimaseks jäänud kord oli Arbi kolmas kadumine. Kolmekordse kadumise asjaolud tekitavad endiselt küsimusi mitte ainult politseiuurijatel, vaid ka tema lähedastel. Pikaajaline elukaaslane Grete-Stina Haaristo ja parim sõber Villem Varik räägivad mulle versiooni, mida nemad usuvad.

19.01.2016 21.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto