N, 30.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Venemaa harjub kasvava vaesuse ja mahajäämusega

, reporter
Venemaa harjub kasvava vaesuse ja mahajäämusega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vene võimud löövad süveneva kriisi taustal järjest tugevamini patriotismitrummi. Sellel eile tehtud fotol jagati Moskvas rahvale tükikesi Venemaad kujutavast koogist nimega «Krimmist Vladivostokini».
Vene võimud löövad süveneva kriisi taustal järjest tugevamini patriotismitrummi. Sellel eile tehtud fotol jagati Moskvas rahvale tükikesi Venemaad kujutavast koogist nimega «Krimmist Vladivostokini». Foto: SCANPIX

Naftahinna vabalangusest põhjustatud ränki sotsiaalseid probleeme peavad Venemaa eksperdid tänavu väga tõenäoliseks, kuid hinnangud nende ulatusele on erinevad.

Selgusetus ja ebamäärasus on peamised märksõnad Venemaa politoloogide prognoosides isegi tänavuse aasta kohta, rääkimata 2018. aasta presidendivalimiste perspektiivist.

«Äraootava seisukoha konsensus, vaat see ühendab praegu võime, äri ja rahvast,» sõnastas kõige tabavamalt praegu Venemaal valitseva seisundi palju aastaid Kremliga tihedat koostööd teinud, aga nüüd tuntavasse opositsiooni asunud politoloog Gleb Pavlovski.

Märksõnad
Tagasi üles