Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
20.01.2016
Eesti Mälumäng Mis on dissotsiatiivne fuuga? Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Esikülg 20. jaanuar Töökogemus võib hakata asendama tasemeharidust Õigeusklikud tegid jäise supluse Eesti lühiuudised Tagakülg Talvik süüdistab politseijuhti raha kuritarvitamises Politseijuhid skandaalide keerises Mees, kes kõndis taevasse Põgenike saabumiseks tuleb veel palju tööd teha Elmar Vaher: minu jaoks oli oluline osta hea töövahend Eesti stjuardessid on lennuks valmis Majandus TÄISMAHUS: EMT ja Elion kaovad ajalukku Majanduse lühiuudised Suurima elektritootja vara odavnes kardetust vähem Välismaa Venemaa harjub kasvava vaesuse ja mahajäämusega Välismaa lühiuudised Kudrini tulek annaks lootust reformidele Venemaal Venemaa harjub kasvava vaesuse ja mahajäämusega Arvamus Juhtkiri: piinlik lugu Mart Helme: tegusid, mitte narratiive Taavi Minnik: Poola tee ei vääri järgimist Vastukaja Erkki Bahovski: solvuks? Merje Leemets: Eesti kool oskab hoolida ka sõja eest põgenenud lastest Postimees 1931. aastal: «Otsustav võitlus» Kultuur «Pangalaenuga» tšillivad Toompere ja Võigemast Üllatavad hetked, rõõmsad (taas)kohtumised Sport Tarvas saadab kaks leegionäri koju Tarvas saadab kaks leegionäri koju Spordi lühiuudised Kontaveit eelistab kurvastamisele kaotusest õppida Rocki laatsaret võitles, aga eurosarjast langeti välja Ralf Aronit ootavad vormelimaailmas kõrgkooli eksamid Tarbija Uriinipidamatusele leidub lahendusi Lumerookimine võib südamele liiga teha Tartu Äsja puhastatud tee kattus lopaga Neli Tartumaa valda alustavad ühinemisläbirääkimisi, mida teevad teised? Vana staabihoone ja söökla leiavad lõpu Konguta plaanib kuulsa nahakunstniku ausammast Meelelahutus Koomiks Sudoku

Äsja puhastatud tee kattus lopaga

2 min lugemist
Esmaspäeva õhtuks olid mitmed Riia tänava ääres elavad tartlased linna pandud kohustuse täitnud ja krundiga piirneva kõnnitee puhastanud. Teisipäeva varahommikuks olid aga mööda sõitnud sahad paisanud värskelt puhastatud kõnnitee üle pruuni soolase lopaga. FOTO: Riin Tamm

Kauaoodatud talv on  lõpuks kohal ja naasnud on vajadus lund tõrjuda. Taas põrkuvad kõnniteid hooldavate eraisikute ja linna  tellitud lumetõrje tegevused ning see tekitab pingeid.

Tellijale Tellijale

«Õhtul tuli tuppa mu mees, kes käis väljas lund ajamas, ning kaebas, et sahad on kõik soolaseguse lumesodi üle tänavakiviääre ajanud kõnniteele ning see ei ole absoluutselt ühegi labidaga liigutatav,» kirjeldas Tartus Riia tänava ääres elav Riin Tamm.

Teisipäeva hommikul tabas tedagi kodust välja astudes tõeline nördimus, sest lumesahad olid Riia tänavalt tõesti suured vallid kõnniteele ajanud. «Kõnnitee lahtisaamine peaks olema justkui majaomanike probleem, kellele tehakse trahvi, et majaesine kõnnitee on koristamata,» nentis Tamm. Ta lisas, et seda sodi ei ole Riia tänava ääres ka mitte kusagile tõsta.

19.01.2016 21.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto