Sisukord
Võrkpall
Tänane leht
21.01.2016
Eesti Kõrvaklappide võrra hoiti kokku alluvatelt Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Turistipääse juba linnapiiril Dilbert Pühapäeval avatakse Kadriorus Jaan Poska monument Elioni ja EMTd ei ole enam, elagu Telia Tagakülg Riik võib taas hambaravi hüvitama hakata Talvik vallandas parvlaevavaidluse Eesti lühiuudised Haigushüvitise väljamaksmine viibib IT-vea pärast Majandus Elioni ja EMTd ei ole enam, elagu Telia Majanduse lühiuudised Viinakartelli kohtuasja osalised pääsesid süüst Suur puidupõletamine toob metsamajandusse buumi Välismaa Raport valgustab Moskva vihastaja surma Ei tähendab ei – norralaste õpetus vägistamisvastasel kursusel migrantidele EL kaalub kolmandate riikide kurjategijate andmebaasi lisamist Polooniumimõrv Välismaa lühiuudised Arvamus Andres Reimer: Äripäeva ämber Postimees 1922. aastal: Läti valitsuse uus märgukiri nõukogude Venemaale Juhtkiri: puudest elektri tegemine pole paha plaan Mari Tammar: mis on Eesti? PEN-klubi Eesti keskuse pöördumine Kaur Kenderi kaitseks Päeva karikatuur Florian Hartleb: Merkeli loojang Andres Herkel: demokraatia tulihänd ja tasakaalu külm pea (2) Kultuur Täna mängime sõda, homme läheme varieteesse Sport Spordi lühiuudised Tänak peab vormima kogemused tulemuseks, Ogier kindlustab trooni Järvekülje ja Leppiku kohal euromängu eel küsimärgid Miljardeid ja kärpekääre kaitseb terve sõjavägi Tallinn Pühapäeval avatakse Kadriorus Jaan Poska monument Tarbija Soolarantidest vabanemine nõuab keemia abi Riik võib taas hambaravi hüvitama hakata Tartu Kelly peab püsima rajal Aardepiraatide elu läheb kibedaks Urmas Klaas: lasteaiatasu pole tõstetud uisapäisa Vanemuise balletiartistil Matthew Jordanil elab stepptants südames Meelelahutus Koomiks Sudoku

Järvekülje ja Leppiku kohal euromängu eel küsimärgid

2 min lugemist
Pärnu meeskond. FOTO: Ardi Truija

VÕRKPALL. Pärnu Võrkpalliklubi kohtub täna õhtul CEV Challenge Cupi 1/8-finaalis Belgia klubi Menen Prefaxisega. Pärnul on tähtsa kohtumise eel jätkuvalt probleeme mängijate tervisega. Peatreener Avo Keele sõnul oli eilse seisuga kahtluse all nii libero Edgar Järvekülje kui nurgaründaja Taavet Leppiku mängimine.

Tellijale Tellijale

«Järvekülg oli kõhuviiruse käes ja palavikus. Leppik saab võib-olla mängida valuvaigistite toel,» sõnab Keel. Suurem murekoht on Järvekülg, ja juhul kui ta ei saagi mängida, plaanib Keel tema asemel liberona kasutada kas Leppikut või Jaanus Nõmmsalut.

Ka diagonaalründaja Hindrek Pulk pidi viimase mängu Tallinna Selveri vastu reielihase vigastuse tõttu pooleli jätma, ent tema on nüüd paranenud ja mänguvalmis.

20.01.2016 22.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto