Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
21.01.2016
Eesti Kõrvaklappide võrra hoiti kokku alluvatelt Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Turistipääse juba linnapiiril Dilbert Pühapäeval avatakse Kadriorus Jaan Poska monument Elioni ja EMTd ei ole enam, elagu Telia Tagakülg Riik võib taas hambaravi hüvitama hakata Talvik vallandas parvlaevavaidluse Eesti lühiuudised Haigushüvitise väljamaksmine viibib IT-vea pärast Majandus Elioni ja EMTd ei ole enam, elagu Telia Majanduse lühiuudised Viinakartelli kohtuasja osalised pääsesid süüst Suur puidupõletamine toob metsamajandusse buumi Välismaa Raport valgustab Moskva vihastaja surma Ei tähendab ei – norralaste õpetus vägistamisvastasel kursusel migrantidele EL kaalub kolmandate riikide kurjategijate andmebaasi lisamist Polooniumimõrv Välismaa lühiuudised Arvamus Andres Reimer: Äripäeva ämber Postimees 1922. aastal: Läti valitsuse uus märgukiri nõukogude Venemaale Juhtkiri: puudest elektri tegemine pole paha plaan Mari Tammar: mis on Eesti? PEN-klubi Eesti keskuse pöördumine Kaur Kenderi kaitseks Päeva karikatuur Florian Hartleb: Merkeli loojang Andres Herkel: demokraatia tulihänd ja tasakaalu külm pea (2) Kultuur Täna mängime sõda, homme läheme varieteesse Sport Spordi lühiuudised Tänak peab vormima kogemused tulemuseks, Ogier kindlustab trooni Järvekülje ja Leppiku kohal euromängu eel küsimärgid Miljardeid ja kärpekääre kaitseb terve sõjavägi Tallinn Pühapäeval avatakse Kadriorus Jaan Poska monument Tarbija Soolarantidest vabanemine nõuab keemia abi Riik võib taas hambaravi hüvitama hakata Tartu Kelly peab püsima rajal Aardepiraatide elu läheb kibedaks Urmas Klaas: lasteaiatasu pole tõstetud uisapäisa Vanemuise balletiartistil Matthew Jordanil elab stepptants südames Meelelahutus Koomiks Sudoku

Urmas Klaas: lasteaiatasu pole tõstetud uisapäisa

6 min lugemist
Linnapea Urmas Klaas ütleb, et lasteaia kohatasu peab Tartus ka tulevikus jääma seotuks alampalgaga. FOTO: Sille Annuk

Kuigi Tartu lasteaiatasu on riigi kallimaid, ei kiirusta linnapea Urmas Klaas seda langetama, sest piirkondlikud erinevused on tema meelest paratamatud ja lasteaiaõpetajate palka tuleb tõsta.

Tellijale Tellijale

Meie intervjuu ajendiks on läinud nädalal Tartu Postimehes ilmunud lasteaiatasude kaart. Mis tundega seda vaatasite?

Pilt oli ju kirju ja kohatasud on üsna erinevad sõltuvalt omavalitsustest. On Kanepi vald, kus kohatasu ei ole, ja Viimsi vald, kus kohatasu on üle 80 euro. Tartu on seal kaheksandal kohal. Eks kaarte saab erinevaid joonistada, aga alati peab nägema ka arvude taha.

20.01.2016 22.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto