Sisukord
Eesti
Tänane leht
25.01.2016
Eesti Riigikogul tõotab esmaspäeval tulla kirglik tööpäev Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Haarang kahele narkolaborile Tagakülg 25.1 Võõra häda pealt ei õnnestu enam teenida Viigerhülged võivad Läänemeres välja surra Kontrollikoja liiget ei hakata konkursiga otsima Perearst peaks läbi tegema õpipoisi aja Eesti lühiuudised Norra soomukiostu varjus hõõgub tüli Majandus Acronis: Eestisse laienemine ei olnud väärt jõu, aja ja raha raiskamist Turgude turbulents laastab pensionifonde Välismaa Hispaania tõsieluseriaal hakkab otsima nunnasid Tutanhamoni habeme liimijaid ootab kohus Välismaa lühiuudised Chișinău pakases protestivad nii parem- kui vasakpoolsed Arvamus Henrik Roonemaa: kas lepatriinu-kultuur muutub? Olev Remsu: hundid ja pagulased Päeva karikatuur Risto Berendson: kolhoosikord Tallinna Sadamas Juhtkiri: puntratants võimumäel Postimees 1928. aastal: 6000 hobust jääd lõhkumas Kultuur Tartu Uus Teater tähistab Evald Aaviku juubelit Film, mis vaataja alla neelab Mitte segada, inimesed surevad Sport Spordi lühiuudised Epeenaiste ideaalne päev tuli ainuõigel hetkel Tänaku nelja päeva pikkune rehvitest Monte Carlos lõppes edukalt Seni ainus eestlane X-mängudel: see on omaette maailm Kalevi kaotuste seeria sai jätku, uus tsenter olemas Zahknal uus treener, meeskond esikümnes Tallinn Võõra häda pealt ei õnnestu enam teenida Tarbija Krediitkaardi limiiti võib ületada enda teadmata Pitsagigantide heitlus: kas valida eestlane, ameeriklane, itaallane või venelane? Tartu Piraat ja Taimõr võitlevad seakatkuga Soosik näitas suurvõistlusel taset Linnavolikogus: suured ideed ja Madruse uulits Lapsesõbralik Tartu. Kas kiita või kritiseerida? Usk, mis puudutab hinge Juhtkiri: vabadusega kaasneb vastutus Valimisea langetamine ei vaimusta noori Huvi õppetoetuse vastu püsib jätkuvalt leige Suur erihooldekodu tekitab Elvas palju küsimusi Soosik näitas suurvõistlusel taset Sügavad kultuurijäljed haljasalal Meelelahutus Koomiks Sudoku

Haarang kahele narkolaborile

3 min lugemist
Kaheksa kanepitaime kasvas spetsiaalses telgis. FOTO: Politsei

9. juuli hommik Kohtla-Järvel paneelelamute rajoonis. Ida prefektuuri narkotalitus varitses Järveküla tee kortermaja akende all, kus tegutses uimastilabor. Eelnenud nädalatega oli politsei detailselt selgeks teinud, kuidas labori kaks asjapulka kohale ilmuvad. Teoorias pidanuks üllatused olema välistatud, ent juhtus teisiti.

Tellijale Tellijale

Üks varitsuse sihtmärkidest, 30-aastane «keemik» Ilja saabus sündmuskohale vastu ootust hoopis teiselt poolt. Ta oli saanud oma vanale Audile elu sisse ja ilmunud kohale autoga, mis oli tema puhul ebatavaline. Konspiratsiooni tõttu parkis ta auto laborist kaugele eemale ja tuli edasi jalutades.

See andiski talle võimaluse jääda teist suunda silmas pidanud politseinikele märkamatuks. Ilja lipsas politsei nina ees korterelamu trepikojauksest ootamatult sisse. Labori uks sulgus enne, kui politsei jõudis sihtmärki rünnata. Seetõttu jäi kriminaalpolitsei edasi ootele. Ukse taha ei saanud üritama minna, sest uksele oli seatud netiühendusega kaamera, mis näitas korteris olijaile pilti koridoris toimuvast.

23.01.2016 26.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto