Sisukord
Tallinn
Tänane leht
25.01.2016
Eesti Riigikogul tõotab esmaspäeval tulla kirglik tööpäev Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Haarang kahele narkolaborile Tagakülg 25.1 Võõra häda pealt ei õnnestu enam teenida Viigerhülged võivad Läänemeres välja surra Kontrollikoja liiget ei hakata konkursiga otsima Perearst peaks läbi tegema õpipoisi aja Eesti lühiuudised Norra soomukiostu varjus hõõgub tüli Majandus Acronis: Eestisse laienemine ei olnud väärt jõu, aja ja raha raiskamist Turgude turbulents laastab pensionifonde Välismaa Hispaania tõsieluseriaal hakkab otsima nunnasid Tutanhamoni habeme liimijaid ootab kohus Välismaa lühiuudised Chișinău pakases protestivad nii parem- kui vasakpoolsed Arvamus Henrik Roonemaa: kas lepatriinu-kultuur muutub? Olev Remsu: hundid ja pagulased Päeva karikatuur Risto Berendson: kolhoosikord Tallinna Sadamas Juhtkiri: puntratants võimumäel Postimees 1928. aastal: 6000 hobust jääd lõhkumas Kultuur Tartu Uus Teater tähistab Evald Aaviku juubelit Film, mis vaataja alla neelab Mitte segada, inimesed surevad Sport Spordi lühiuudised Epeenaiste ideaalne päev tuli ainuõigel hetkel Tänaku nelja päeva pikkune rehvitest Monte Carlos lõppes edukalt Seni ainus eestlane X-mängudel: see on omaette maailm Kalevi kaotuste seeria sai jätku, uus tsenter olemas Zahknal uus treener, meeskond esikümnes Tallinn Võõra häda pealt ei õnnestu enam teenida Tarbija Krediitkaardi limiiti võib ületada enda teadmata Pitsagigantide heitlus: kas valida eestlane, ameeriklane, itaallane või venelane? Tartu Piraat ja Taimõr võitlevad seakatkuga Soosik näitas suurvõistlusel taset Linnavolikogus: suured ideed ja Madruse uulits Lapsesõbralik Tartu. Kas kiita või kritiseerida? Usk, mis puudutab hinge Juhtkiri: vabadusega kaasneb vastutus Valimisea langetamine ei vaimusta noori Huvi õppetoetuse vastu püsib jätkuvalt leige Suur erihooldekodu tekitab Elvas palju küsimusi Soosik näitas suurvõistlusel taset Sügavad kultuurijäljed haljasalal Meelelahutus Koomiks Sudoku

Võõra häda pealt ei õnnestu enam teenida

2 min lugemist
Konstantin Ivanišvili ostis ära kinnistu, millel asub Kulli küla veepumpla, kuid seni pole tal õnnestunud vee müügiga sentigi teenida. FOTO: Eero Vabamägi

Varem hästi toiminud äriplaan, mille järgi osteti ära mõne asumi ainus tee või veetorustik ja hakati selle kasutamise eest kohalikelt elanikelt raha küsima, enam ei tööta.

Tellijale Tellijale

Teejuppide, torustike ja teiste taristuelementide kokkuostmisega kurikuulsaks saanud ärimees Konstantin Ivanišvili on hädas – terve küla joob tema vett, aga keegi ei maksa. Nimelt ostis Ivanišvili ära Raasiku valla Kulli küla Pistriku tee elamuid veega varustava pumpla, külaelanikud aga keelduvad talle vee eest maksmast. Vähe sellest, elanike poolele on asunud ka vallavalitsus ja politsei.

«Nemad on ennast minu pumpla külge ühendanud, võtavad sealt vett ja raha lihtsalt ei maksa. Kui ma lähen nendele rääkima, et lepime kokku, palju näiteks kuus vee eest maksta tuleks, siis öeldakse inetusi ja ähvardatakse vägivallaga,» kurtis Ivanišvili. Ta tegi veevarguse kohta ka politseile avalduse, kuid politsei ei algatanud menetlust.

23.01.2016 26.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto