Sisukord
Laskesuusatamine
Tänane leht
25.01.2016
Eesti Riigikogul tõotab esmaspäeval tulla kirglik tööpäev Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Haarang kahele narkolaborile Tagakülg 25.1 Võõra häda pealt ei õnnestu enam teenida Viigerhülged võivad Läänemeres välja surra Kontrollikoja liiget ei hakata konkursiga otsima Perearst peaks läbi tegema õpipoisi aja Eesti lühiuudised Norra soomukiostu varjus hõõgub tüli Majandus Acronis: Eestisse laienemine ei olnud väärt jõu, aja ja raha raiskamist Turgude turbulents laastab pensionifonde Välismaa Hispaania tõsieluseriaal hakkab otsima nunnasid Tutanhamoni habeme liimijaid ootab kohus Välismaa lühiuudised Chișinău pakases protestivad nii parem- kui vasakpoolsed Arvamus Henrik Roonemaa: kas lepatriinu-kultuur muutub? Olev Remsu: hundid ja pagulased Päeva karikatuur Risto Berendson: kolhoosikord Tallinna Sadamas Juhtkiri: puntratants võimumäel Postimees 1928. aastal: 6000 hobust jääd lõhkumas Kultuur Tartu Uus Teater tähistab Evald Aaviku juubelit Film, mis vaataja alla neelab Mitte segada, inimesed surevad Sport Spordi lühiuudised Epeenaiste ideaalne päev tuli ainuõigel hetkel Tänaku nelja päeva pikkune rehvitest Monte Carlos lõppes edukalt Seni ainus eestlane X-mängudel: see on omaette maailm Kalevi kaotuste seeria sai jätku, uus tsenter olemas Zahknal uus treener, meeskond esikümnes Tallinn Võõra häda pealt ei õnnestu enam teenida Tarbija Krediitkaardi limiiti võib ületada enda teadmata Pitsagigantide heitlus: kas valida eestlane, ameeriklane, itaallane või venelane? Tartu Piraat ja Taimõr võitlevad seakatkuga Soosik näitas suurvõistlusel taset Linnavolikogus: suured ideed ja Madruse uulits Lapsesõbralik Tartu. Kas kiita või kritiseerida? Usk, mis puudutab hinge Juhtkiri: vabadusega kaasneb vastutus Valimisea langetamine ei vaimusta noori Huvi õppetoetuse vastu püsib jätkuvalt leige Suur erihooldekodu tekitab Elvas palju küsimusi Soosik näitas suurvõistlusel taset Sügavad kultuurijäljed haljasalal Meelelahutus Koomiks Sudoku

Zahknal uus treener, meeskond esikümnes

1 min lugemist
Rene Zahkna. FOTO: Tairo Lutter

LASKESUUSATAMINE. Sel hooajal ainsa Eesti meeslaskesuusatajana MK-punkte kogunud Rene Zahkna on viimased kolm kuud harjutanud soomlasest treeneri Ilkka Luttuneni näpunäidete järgi. 

Tellijale Tellijale

«Ta on murdmaatreener ning tema kavad ühildame seejärel laskmisega,» täpsustas Zahkna. «Luttunenini jõudsin tänu Kalev Ermitsale, kes õppis Muonios suusakoolis. Kalev on sõidus koondise kõige kõvem mees ja seetõttu tundsin ka asja vastu huvi. Luttunen tutvustas seejärel mulle enda süsteemi ning nüüd oleme Kaleviga harjutanud tema näpunäidete järgi.»

Zahkna teenis MK-sarjas punktilisa laupäeval, kui ta kerkis Anterselvas jälitussõidus 52. positsioonilt 40. Eile tegi 21-aastane eestlane suurepärase esituse teatesõidus, kus ta lõpetas avavahetuse viiendana ning hoidis vahepeal isegi teist positsiooni. Lõpuks saavutas Eesti koondis koosseisus Zahkna, Kauri Kõiv, Roland Lessing ja Ermits 10. koha. «See oli muidugi päris võimas elamus, kui sain sõita suurte ässadega võidu. Selline sooritus annab kõvasti motivatsiooni juurde,» märkis ta.

23.01.2016 26.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto