Sisukord
Sport
Postimees
25.01.2016
Eesti Riigikogul tõotab esmaspäeval tulla kirglik tööpäev Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Haarang kahele narkolaborile Tagakülg 25.1 Võõra häda pealt ei õnnestu enam teenida Viigerhülged võivad Läänemeres välja surra Kontrollikoja liiget ei hakata konkursiga otsima Perearst peaks läbi tegema õpipoisi aja Eesti lühiuudised Norra soomukiostu varjus hõõgub tüli Majandus Acronis: Eestisse laienemine ei olnud väärt jõu, aja ja raha raiskamist Turgude turbulents laastab pensionifonde Välismaa Hispaania tõsieluseriaal hakkab otsima nunnasid Tutanhamoni habeme liimijaid ootab kohus Välismaa lühiuudised Chișinău pakases protestivad nii parem- kui vasakpoolsed Arvamus Henrik Roonemaa: kas lepatriinu-kultuur muutub? Olev Remsu: hundid ja pagulased Päeva karikatuur Risto Berendson: kolhoosikord Tallinna Sadamas Juhtkiri: puntratants võimumäel Postimees 1928. aastal: 6000 hobust jääd lõhkumas Kultuur Tartu Uus Teater tähistab Evald Aaviku juubelit Film, mis vaataja alla neelab Mitte segada, inimesed surevad Sport Spordi lühiuudised Epeenaiste ideaalne päev tuli ainuõigel hetkel Tänaku nelja päeva pikkune rehvitest Monte Carlos lõppes edukalt Seni ainus eestlane X-mängudel: see on omaette maailm Kalevi kaotuste seeria sai jätku, uus tsenter olemas Zahknal uus treener, meeskond esikümnes Tallinn Võõra häda pealt ei õnnestu enam teenida Tarbija Krediitkaardi limiiti võib ületada enda teadmata Pitsagigantide heitlus: kas valida eestlane, ameeriklane, itaallane või venelane? Tartu Piraat ja Taimõr võitlevad seakatkuga Soosik näitas suurvõistlusel taset Linnavolikogus: suured ideed ja Madruse uulits Lapsesõbralik Tartu. Kas kiita või kritiseerida? Usk, mis puudutab hinge Juhtkiri: vabadusega kaasneb vastutus Valimisea langetamine ei vaimusta noori Huvi õppetoetuse vastu püsib jätkuvalt leige Suur erihooldekodu tekitab Elvas palju küsimusi Soosik näitas suurvõistlusel taset Sügavad kultuurijäljed haljasalal Meelelahutus Koomiks Sudoku

Epeenaiste ideaalne päev tuli ainuõigel hetkel

3 min lugemist
Erika Kirpu jäädvustamas Eesti epeenaiskonna võidupidu. Lisaks talle jäävad pildile Julia Beljajeva (vasakult), Kristina Kuusk ja Irina Embrich. FOTO: FIE

Eesti epeenaiskonnal oli eile Barcelonas ideaalne päev. Isegi kui üritada tõrvatilka meepotti tilgutada, siis see ei õnnestu kuidagi. MK-etapi naiskonnavõistluses tõusti emotsionaalsete matšide järel poodiumi kõige kõrgemale astmele ja jõuti Rio olümpiapiletile oluliselt lähemale. Boonusena jäid lähikonkurendid kaugele selja taha.

Tellijale Tellijale

Ankrunaisena suurepäraseid esitusi näidanud Irina Embrich ja peatreener Kaido Kaaberma rõõmustasid enim selle üle, et suurepärane päev tuli välja just siis, kui seda kõige rohkem vaja oli. Barcelona ja Buenos Airese MK-etapid panevad olümpiale pääsevad võistkonnad paika, kuid seni polnud Eesti tiim ennast korralikult käima saanudki.

«Valmistasin ennast ette, et need kaks etappi on väga tähtsad. Oleks väga raske olnud jätta kõike viimase etapi otsustada. See päev jõudis kätte: uskusime võistkonnakaaslastesse ja võitlesime lõpuni,» ütles Embrich.

23.01.2016 26.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto