Sisukord
Tallinn
Tänane leht
29.01.2016
Eesti Piirivalve eriüksus harjutas käteväänamist Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Eriüksuse liige peab suutma ujuda 400 meetrit Lasnamäel valmib aasta lõpuks uus tennisekeskus Albaania perekonna juhtum võib muuta seadust Kutseõppurid otsisid Tartus aasta tegijat Eesti lühiuudised Kooselust võib saada valitsuse lahkuminek Ülikoolid peavad võitlust ebaausate üliõpilastega Majandus Pärnakad varustavad tänapäeva Robin Hoode vibudega Majanduse lühiuudised Maksumuudatus soosib Statoili ja kahjustab Alexelat Välismaa Välismaa lühiuudised Hollandlaste plaan saadaks uued saabujad tagasi Türki (2) 5/28 NATOst täidab kaitsekulude normi Kirdekorpuse juht: me suudame reageerida väga kiiresti (1) Arvamus Edgar Savisaar: mida Jaan Poska ütleks? (1) Tiina Kaukvere: ole inimene Raul Vinni: pealesunnitud poliitiline enesetapp Postimees 1932.aastal: vabariigi valitsus lahkub Andrus Karnau: kuhu kaob raha? Kätlin Konstabel: võõrana võõral karnevalil Psühholoogiaprofessor ei osutunud pedofiiliks Päeva karikatuur Juhtkiri: tüli võimu pärast homopaaride varjus Sport Meistriliiga kohtunik sai tõsise kahtlustuse Vägev võit jättis Rockile võimaluse Spordi lühiuudised 29.01 20-aastane naiste pargisõidu staar: mina olen vana, Kelly on tulevik Valed otsused maksid kätte ja eneseületus jäi sündimata Kuningas ja kuninganna näitasid võimu Vähem hüppeid on Kelly Sildaru jaoks halb ehk saladused Aspenist Tallinn Lasnamäel valmib aasta lõpuks uus tennisekeskus Tarbija São Paulo – linn kui hall betoondžungel Tartu Riia mäe leedekraan jääb öösiti pimedaks Sulailm muutis linnaõhu pisut tervislikumaks Nobedad näpud võtsid mõõtu Näitleja Evald Aavik – põhimõtetega mees Noorte valijate teadlikkust tuleb tõsta ja neid usaldada Gaasiaktsiisi tõus: tehtud-mõeldud? Sõbrad ehitasid Riia tänavale «Väljapääsu» Sportlaste vorm saab viimast lihvi Lugu tuleb lavale tantsus ja videos Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lasnamäel valmib aasta lõpuks uus tennisekeskus

1 min lugemist
Tallink Tennisekeskus. FOTO: Novarc Group

Veebruaris lüüakse kopp maasse Lasnamäel Punane 76 krundil, kus peaks aasta lõpul uksed avama Tallinki tennisekeskus.

«Tennisekeskust hakkab ehitama Merko Ehitus. Keskuse omanik ja arendaja on aktsiaselts Infortar ja seda hakkab opereerima meie tütarfirma. Keskuses on 14 500 ruutmeetrit pinda ja seal saab olema kokku 14 tenniseväljakut, kümme sulgpalliväljakut, kolm rühmatreeningusaali, jõusaal, olmeruumid, kohvikud ja büroopinnad,» rääkis Infortari juhatuse esimees Ain Hanschmidt.

Eesti Tenniseliidu presidendi ja ASi Tallink Grupp nõukogu esimehe Enn Pandi sõnul oli uue keskuse ehitamine hädavajalik, sest väljakute puudus mõjutab Eestis kõiki tennisesõpru.

«Tennis on väga populaarseks muutunud ja selle üle on muidugi väga hea meel. Aga fakt on see, et tenniseväljakuid on vähe ja mängutunni hinnad väga kallid. Selleks et tennist arendada, on vaja palju väljakuid juurde ja ma arvan, et need 14 väljakut toovad Tallinna tenniseväljakute puudusele teatud leevendust. Ja võib-olla saab ka hindu natuke allapoole suruda, et lapsevanemad ei peaks loobuma laste tenniseharrastusest lihtsalt sellepärast, et väljakute rendihinnad on nii kõrged,» ütles Pant.

«Ühtlasi loodame, et suunitlus toetada laste- ja noortespordi arengut ning tervislikku eluviisi võimaldab loodaval Tallinki tennisekeskusel tulevikus saada sama suure linnapoolse toetuse osaliseks nagu Tere tennisekeskus,» lisas ta.

«Merkol on Eesti Tennise Liidu kuldsponsorina hea meel, et ala jõudsalt areneb. Kindlasti saame uue keskuse ehitusel kasutada oma  varasemaid kogemusi, et uus hall saaks kasutajatele tasemel treeningpaigaks,» ütles ASi Merko Ehitus Eesti juhatuse esimees Tiit Roben.

«Võin lubada seda, et kui saame veebruaris ehitusloa, siis on keskus valmis aasta lõpuks, võib-olla ka varem. Me saame sellest suurepäraselt aru, et tennise sisehooaeg algab sisuliselt juba septembris ja iga päev, mis keskus tähtajast varem valmis saab, on rõõmuks nii omanikule kui tennisemängijatele,» lausus Roben.

Seotud lood
28.01.2016 30.01.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto