Sisukord
Eesti
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu (1) Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (1) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (2) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (1) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (2) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kriminaalpolitseijuht läheb Palestiinasse missioonile

2 min lugemist
Indrek Tibar. FOTO: Liis Treimann / Postimees

Esmaspäeval sõidab keskkriminaalpolitsei juht Indrek Tibar (42) Euroopa Liidu politseimissiooni raames Palestiina tsiviilpolitsei juhtkonda nõustama.

Tellijale

Kui 20 aasta jooksul on käinud üle saja Eesti politseiniku kahekümnel eri missioonil, siis Tibari jaoks on Palestiina esimene välismissioon. Palestiinas pole seni käinud missioonil ükski Eesti politseinik.

«Mõte minna rahvusvahelisele missioonile tekkis mul 2013. aastal, kui käisin toonase siseministriga kaasas Afganistanis, kus külastasime ka Eesti politseinikke, kes seal siis missioonil olid,» räägib ootusärevuses Tibar. «Kui Afganistanis elavad missioonil olijad paksude müüride taga ja käivad väljas vaid suure konvoiga ja hambuni relvastatult, siis Palestiina peaks olema oluliselt leebem koht.»

17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto